Kime ne için teşekkür etmek isterdiniz?

Ben, beni daha olgun biri yaptıkları için bana acı çektiren herkese teşekkür ederim

Güncellemeler:
3ay Güncel
3ay Güncel

1|0
21|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Babaanneme, güngörmüş ama oturaklı ciddi bir insan olduğu ve beni herşeyden çok sevdiği için. Bana, dini konularda, korkutup ürkütmeden gerekli bilgileri küçükken verdiği ve inançlı birisi yaptığı için..
    Babacığıma, ölene dek bana yanlız olmadığımı ve her neyle karşılaşırsam karşılaşıyım, bunu hak etmediğimi ve üstesinden geleceğime beni inandırdığı ve varlığını çok yakın olamasak da hissettirdiği için...:'(
    Eski eşime, bana hayatımın en büyük kazığını atarak, hiç kimsenin sevgisinin sonsuz ve ölene kadar sürmediğini, bu hayatta her an her şeye hazırlıklı olmam gerektiğini, bana, ömrüm boyunca kimseye % 100 hatta %90 bile güvenmemeyi öğrettiği için...

0|1
    0|0
  • Beni kıran kalbimi paramparça eden ve artık kırılacak kalp bırakmayan herkese teşekkür ederim. Artık kırılmıyor en azından.

0|1
    0|0
  • Hic kimseye tesekkur etmem

0|1
    0|0
  • Beni daha güçlü yaptıkları için tesekkur ederim

0|1
    0|0
  • beni sadece mutlu edenlere

0|1
    0|0
  • ikiyüzlülüklerini kötü günümde gösterdikleri için teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • Sadecce gerekliyse ozur dilerim ve ataliysam atali diylesem ozur dilemem o karsindaki insan da kaba olmicak

0|1
    0|0
  • hiç kimseye

0|1
    0|0
  • Ben her gece hiş üşenmeden beni ısıran sinek arkadaşa teşekkür etmek istiyorum saygılar abicim 😂

0|1
    0|0
  • kötü günümde hep yanımda olan anneme teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • Anne baba iyiki beni yapmissiniz
    Şımarma baba 😒

0|1
    0|0
  • kimseye teşekkür borcum yok :D

0|1
    0|0
  • Lise' deki matematik öğretmenlerime teşekkür ediyorum.😂🔪

0|1
    0|0
  • Hatalarımdan ders çıkarmamı sağlayan beni hata yapmaya sürükleyen insanlara

0|1
    0|0
  • Beni büyüten annem kadar yakin olan deni lovatoya

0|1
    0|0
  • Ben, beni bu yasa kadar büyüttüğü için anneme ve babama tesekkur ederim :)

0|1
    0|0
  • Bende her seyi daha iyi gormemi saglayan gelecekle ilgili fazla hayel kurdurmayan her kese

0|1
    0|0
  • Acılarım la beslenen ve büyüyüp olgunlaşmamı saylayın hissiz biri olmama sebeb olan herkese teşekkür ederim

1|1
    0|0
  • Kimseye teşekkür edesim yok

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendime teşekkür ederim, o kadar gereksiz insana katlandığım için

0|1
    0|0
  • hediye için mesela

0|1
    0|0
Yükleniyor...