Che guevara sizce nasıl birisidir?

onu savunanlara diyorum ki, hadi oradan çakma ilerici medenici zifiri karanlık aydınlar sizi, işiniz gücünüz yabancı hayralığı, kendi atasından utanmak da neyin nesi, erdemli faziletli olmayan böyle boş bir nesil yetişti ailesinden atasından kendinden utanıp şidet hiddet nefret yanlısı bir nesil, neden yüzlerce fikir ve ilim adamlarımız örnek alınmıyorda leninci markssit darwine kulak veren che kitapları okuyan nesil yetişiyor biz böylemiydik bugün hdp başta olsa onlarda apo yu yere göğe sığdıramazlar silkinin ve kendinize gelin alkol alan evinde misafir akldığı adamın karısıyla yatan eli silahlı köy basan intihar timi yetiştirip eylem yaptıran bir çok kişiyi acımazsızca insafsız ve yargısız katleden alkolik cani şiddet yanlısı anarşistin nesini savunuyorsunuz bana

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bana ne ondan. Geçmişimizde örnek alacak insan mı kalmadı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Komünist bir eşkıya.

0|1
    1|1
  • Che'yi şahsi karakterinden ziyade fikirleri ve kendine hayat tarzımedindiği fikirleri bilmek gerekir.. Ne dediğini bilmeyen zırto politikacışar , koltuk ve makam sevdalısı din tüccarları kalkıp che'ye dil uzatamaz ahlaki olarak.. Çünkü o Küba'da mevki ve makamını bırakıp zaten yapılmış ve içinde aktif olduğu bir devrimi bırakıp emparyalizme karşı halklarla sırtsırta verip halkların birliğini ve kardeşliğini işlemiştir.. Öyle bir eli kanlı osmanlı paşaları ile mukayese edilecek vicdan skalasında da değildir dönemsel mukayese için uygunda değildir.. Aptallaşmasınlar diyeceğim ama hitap ettikler kitle aptal ve cahil.. Aziz Nesin'in de gözlerinden öperim bu arada..

0|0
    0|0
    • 3ay

tıpkı pkk gibi değil mi

• 3ay

aziz nesin cehennemde yanıyor şu an o da sizlerin biryerlerinden öpüp bekliyor yanına gelmenizi onun bahsettiği %60 sizlersiniz

• Senin o fetöcülerden bir farkın yok. Geçmiş olsun beyin ölümün gerçekleşmiş.

0|1
    0|1
  • Kahrolsun emperyalizm Yaşasın Devrim. Var olsun CHE ✊

0|0
    0|1
  • birader sen iyi misin neden tarafsız eleştirmiyorsun?

0|0
    0|0
    • 3ay

çok iyiyim de sen nasılsın kardeş ne taraftan bahsediyorsun arkadaş bunlar benim görüşüm hangi taraf ben bağımsız hür ve özgürüm

• 3ay

böyle bir metod mu var? nerden duydun nerde gördün?

• 3ay

sen savunduğun adamın hiç kitapalrını okumamışsın anlaşılan gözünde idealist biri gibi mi görünüyor cehennemde yanan anarjistik ateistin tekidir o çok savunduğun adam intiihar timi ile saldırılar düzenlemiştir diktatör zalim gaddar yargısız infaz yapan kendi otoritesini sağlamlaştıran birisidir şiddetle silahla bir yere gelemezsin şiddet şiddeti doğurur sonu nereye varır sne düşün

Yükleniyor...