Herkese +1. Ankete de katılalım lütfen. Sizce ne yapmalıyım?

Eltim iftira attı bana. Tartışmıştık onunla 3,5 ay önce. Diğer eltilerime, kayınbiraderlerime karşı kötüledi beni. Ama ben laf getirip götürmedim buna rağmen. Huzurumu kaçırmaya çalışıyor, sürekli laf sokuyor bana, dışlamaya çalışıyor beni, aşağılamaya çalışıyor, eşimle aramı açmaya çalışıyor. Gerçi eşimde sevmez onu. Abisinin hatırı için saygılı davranır ona. Oğlunun sünnet mevlüdü olacak. Gitmek istemiyorum. Eşimle de tartışmak istemiyorum. Sizce gideyim mi?

• Git
    58% (14)53% (10)56% (24)Oy Ver
  • Gitme
    42% (10)47% (9)44% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Durumun varsa cumhuriyet altini al, git sarıl kadina da. Laf sokarsa da ben de seni seviyorum eltim kurban olurum sana oyyy de tekrar saril

1|0
    0|0
    • 3ay

Asla almam ona cumhuriyet altını. Ben ondan hiçbir şey görmedim. Evine gittiğimizde önümüze etipuf, halley koyan bir insandır kendisi. Kurban ederim ona cumhuriyet altınını. 50 tl yeter.

• 3ay

Tamam 50 tl de olur ama diger dediklerimi yap

En İyi Kız Görüşü

• git bence kötü olma laf etmesin gelmedi etmedi diye takını da tak kudursun

1|1
    0|0
    • 3ay

Tak takmayacağım. Çünkü benim daha çocuğum yok. Onun ilerde çocukları evlenecek. Kusura bakmasın her şeyin fazlasını şimdiden ben yapamaam

Erkekler Ne Diyor 7

• Gitme

1|0
    0|0
  • elti kim oluyo şimdi eşinin abisinin eşi mi

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet.

• 3ay

Biz kadınlar, siz erkekler gibi değiliz. Biz, bize kötülük yapana kayıtsız kalamayız ama siz erkekler bizler kadar takıntılı değilsiniz. Yine de Teşekkür ederim her şey için.

• 3ay

rica ederim

• gıtme

1|0
    0|0
  • Gitt

1|0
    0|0
  • eşinin hatri icin iyilik yap kötü olanin belasini mevlam geciktirmez

1|0
    0|0
    • 3ay

Ona katlanamıyorum.

• 3ay

Haklısın.

• 3ay

yanlış düşünme ben yaşadıklarıma alıştım hep bir sorun var

• eşinle iyi ol

1|0
    0|0
  • Gitme ayni olayi halam yapti bana cenazesine bile gitmeyecegim iyi gunumde yanimda olmayanin iyi gunumde bile yaninda olamam

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok doğru.

• 3ay

Diyeceğim. Çok fena gaza geldim şu an.

• 3ay

Gaza gelme hakkini ver :) bir de beni takip et :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Git ama kesinlikle bir misafir gibi hiçbirşeye karışma ve yorum yapma, hatta mümkünse kendi anneni babanı ya da akrabalarını da götür yanında düğün boyunca onlarla otur hiç ilgilenme hem tavır aldığını anlasın hemde yalnız olmadığını

1|0
    0|0
    • 3ay

Annem, onu sevmediği için gitmeyecek.

• 3ay

İkna edebilirsin anneni beni yalnıız bırakma desteğine ihtiyacım var dersin. Hem sen yanımda olursan kendimi daha iyi hissederim gibi cümleler kullan

• 3ay

Denedim ama annem gitmeyecek.

• Eğer bu kadar aşağılık bir insansa gitme. Eşine bunu kibar bir dille anlat.

1|0
    0|0
    • 3ay

Eşim yengesinin huyunu biliyor. Sevmiyor zaten onu. Ama ''biz bir ailyiz, benim için, abim için git'' diyor. Gitmek istemiyorum.

• 3ay

Anlatacağım, teşekkürler her şey için :)

• 3ay

Rica ederim her zaman. :))

• Git o kendinden utansın

1|0
    0|0
  • Söyle

1|0
    0|0
  • Git derim

1|0
    0|0
  • Gitme