Rahatsızlığı olan insanlara bakmak, onları incelemek günah mı sizce?

ben çok dikkat ediyorum bakmıyorum hiç bu konuda çok dikkatliyim ancak ççok insan gördüm ciddi ciddi inceliyor. E o insan da üzülüyor haliyle, belki tüm günü berbat oluyordur. Düşünsenize dışarıya bir çıkıyorsunuz sizi inceleyenler oluyor rahatsız yerinize bakıyorlar. İnsanın dışarıya çıkası gelmez sanırım. Yazık değil mi o insanlara ya oyle bakıyorlar, insanın psikolojisi bozulur. Bizim de yarın engelli kalmayacağımız ne malum. Bu görgüsüzleri görünce acayip ssinirleniyorum, günah mı sizce yaptıkları

1|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Günahtan ziyadebu noktayı düşünmedenönve kendini o kişinin yerine koyman gerek o kendi durumunu kabullenmiş olsa bile toplumda öyle bir bakışa maruz kalması onu farklı hissettiriyor moralini düşürüyor empati kurmak gerek böyle bişey herhangi birimizin başına gelebilir

1|0
    0|0
  • Bir insanın kalbini kırmak en büyük günahlardandır.

1|0
    0|0
    • 3ay

önümde bir adam var kolu yanmış mı ne anlamadım tam da bakmadım, ya yanındaki kadın ciddi ciddi eğilip baktı nerdeyse. allah belalarını versin daha yaklaşık 15 dakikadıe görüyorum adamı saydım 8 kişi baktı 15 dakikada. gün boyu kaç kişi bakıyordur allah bilir

Yükleniyor...