Kapat

Rahatsızlığı olan insanlara bakmak, onları incelemek günah mı sizce?

ben çok dikkat ediyorum bakmıyorum hiç bu konuda çok dikkatliyim ancak ççok insan gördüm ciddi ciddi inceliyor. E o insan da üzülüyor haliyle, belki tüm günü berbat oluyordur. Düşünsenize dışarıya bir çıkıyorsunuz sizi inceleyenler oluyor rahatsız yerinize bakıyorlar. İnsanın dışarıya çıkası gelmez sanırım. Yazık değil mi o insanlara ya oyle bakıyorlar, insanın psikolojisi bozulur. Bizim de yarın engelli kalmayacağımız ne malum. Bu görgüsüzleri görünce acayip ssinirleniyorum, günah mı sizce yaptıkları

1|0
2|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Günahtan ziyadebu noktayı düşünmedenönve kendini o kişinin yerine koyman gerek o kendi durumunu kabullenmiş olsa bile toplumda öyle bir bakışa maruz kalması onu farklı hissettiriyor moralini düşürüyor empati kurmak gerek böyle bişey herhangi birimizin başına gelebilir

1|0
    0|0
  • Bir insanın kalbini kırmak en büyük günahlardandır.

1|0
    0|0
    • önümde bir adam var kolu yanmış mı ne anlamadım tam da bakmadım, ya yanındaki kadın ciddi ciddi eğilip baktı nerdeyse. allah belalarını versin daha yaklaşık 15 dakikadıe görüyorum adamı saydım 8 kişi baktı 15 dakikada. gün boyu kaç kişi bakıyordur allah bilir

Yükleniyor...