Azzerbaycandan katiliyorum?

Arkadaslar selam aleykum. Ben Azerbeycanliyim. Turkceyi hemen hepimiz cok iyi biliyoruz dizilerinizi izliyoruz filan. Turkiyede de oldum hic zorluk cekmeyiz. Merak ediyorum simdi siz Azericeyi nasil biliyosunuz?)) Mesela su yazdiklarimi asagida Azerice yaziyim bakalim

Dostlar salam eleykum. Men Azerbaycanliyam. Turk dilini hardasa hamimiz cox yaxsi bilirik seriallariniza baxirig filan. Mene maraglidir siz Azerbaycan dilini nece bilirsiniz?)) Meselen bu yazdiqlarimi asagida Azerbaycan dilinde yazim baxaq

1|2
9|36

En İyi Erkek Görüşü

• siz varya herşeysiniz ya sizi çok ama çok seviyoruz. sadece sizsinz bizim kardeşimiz başka kimse değil şerefsiz ermenistanı beraber yıkıcaz görüceksnz !

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• severim Azerbaycanlıları, cana yakın insanlar ve saflar.
    memnun oldum kardeşim)))

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende sizleri severim😊😊hos bulduk kardesim

Erkekler Ne Diyor 35

• pek azericeyi bilmiyorum
    ama azeri türkülerini dinlerim

1|0
    0|0
  • ben slav dilini de az cok bildigim icin daha duzgun anlıyabiliyorum... x ler mesela H diye okunuyor... ama ona ragmen azda olsa anlayamadıgım yerler oldu hardasa mesela.. sanırmı hemen demek :) serial zaten bulgarcada da dizi demek :) ben sanırım biraz daha avantajlıyım ama sadece turkce dilini gormus bilmis biri benden daha zorlanacagını dusunuyorum.. mesela ben % 80 anlarsam o % 60 anlar gibi..

1|0
    0|0
  • Hosgeldin Aleykümselam.. Azerileri cok severim kardeş diyarı :) Cok iyi dostturlar. Türkiyenin en iyi dostudur ayrıca :)

1|0
    0|0
  • Severim Azeri Türklerini :D

1|0
    0|0
  • ne güzel hoşgelmşsin

1|0
    0|0
    • 3ay

Hos bulduk😊

• 3ay

Evet kardesim

• 3ay

Neyse kendine iyi bak nezaman konusmak dertlesmekmolmadi sacmalamak istersen bekelrim sohbete gorusuruz

• gadanalaram ele ay gız
    hepimiz aynnıyırıh merak etme :D
    maral maral maral aşkına düştüm marallll :D
    (Terekemeyem Men Qazax'lı )

1|0
    0|0
  • Hoş gelmişsin bacı :) :)

1|0
    0|0
  • sen geldin böyle yazdın ya birini özledim

1|0
    0|0
    • 3ay

Ozur dilerim 😔

• 3ay

Hayirlisi kardesim

• 3ay

teşekkür ederim
      bu arada sizide aramızda görmek güzel şahsen sizleri severim ben

• yazdiginizi konustugunuzu %95 anlariz ama ayni sizin sekilde konusup yazamayiz :)

1|0
    0|0
  • men siye kurban ay gagaşım

1|0
    0|0
  • Xoş gəlmisiniz, qardaşım

1|0
    0|0
  • Türkçeden bir farkı yok ki sadece bir kaç kelime ve harflerin yeri değişik. özümüz birdir

1|0
    0|0
  • Genellikle anlıyorum yazdıklarınızı.. Tüm Azerbaycanlı kardeşlerimize selam olsun... Bu arada tanışmak isterim sizinle.

1|0
    0|0
  • okuduğum okulda çok azeri arkadaşım vardı. az biraz şivenize alışkınım

1|0
    0|0
  • ne kadar farklı

1|0
    0|0
  • I don't Speak Azeria Şaka şaka %50 Biliyorum 😄

1|0
    0|0
  • Selam azarbaycana guzel ınsanlsrına

1|0
    0|0
  • Sağolasan

1|0
    0|0
  • Oldukça sempatik geliyor bana. Özellikle şiveniz çok hoş. Gayet de anlıyorum sizi. :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne guzel) Bizde turkceyi konusmayi seviyoruz

• 3ay

Sıcağı sıcağına türkiyeye desteğini bildiren tek ülke azerbaycan oldu zaten.
      İlham Aliyev, bize gerektiği takdirde üslerini kullanma izni verdi.

• 3ay

ALLAH yardimcimiz olsun🙏

• mende hamınızı severem azerbajan bizim yahsi dostumuzdur hamınıza salamlar : ))

1|0
    0|0
  • Konuşamasam da azerice okuyunca ne demek istedigini anlayabiliyorum

0|0
    0|0
  • azerice diye bir dil yok arkadaşım türkçe türkçedir azerbaycan ağzı vardır..

1|0
    0|0
  • Ben azerbaycanlıyım (yani sen) Türk dilini herkez çok iyi biliyorsunuz siz, gerisi oyun indirdin seria mı arıyorsun crack mi :D

0|0
    0|0
  • Salam necasiniz? Haradan gelirsen? :D

0|0
    0|0
  • belə vəziyyətin içinə soxum :D biz sizi anlıyoruz ama konuşmayı bilmiyoruz :d

0|0
    0|0
  • Bele veziyyatın ixine soxam 😂😂

1|0
    0|0
  • muhabbet yeri değil burası soru sitesi o yüzden şikayet ediyorum soru biçiminde olmayan paylaşımdan

0|0
    0|1
    • 3ay

Ben zaten soru biciminde sordum Turklerin Azericeyi bizim Turkceyi anladigimiz konustugumuz kadar biliyorlarmi diye merak ediyordum

• 3ay

soru detayında soru var o yüzden kaldırılmaz boşuna celallenmişsin artı okumamışsın detayı bile. ben de senin cevabını şikayet ediyorum madem alakasız görüş diye.

• 3ay

@trollinginthedeep ettin noldu hiçbişey hahahahahaha

• hamınıza selam yolluram

0|0
    0|0
  • eğer Türkiye zor durumdaysa Azerbeycan böyle vaziyetin içine soxmaya hazırdır

0|0
    0|0
  • Men seni cox sevirem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazı kelimeler anlaşılıyor ama bazıları çok değişik :))
    Hoş geldin kardeş ülkeden :))

1|0
    0|0
  • wow çok iyi :D

1|0
    0|0
  • Anliyom ya😂

1|0
    0|0
  • okuyabiliyorum anlayabiliyorum. sizide seviyorum kardeşimizsiniz

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne guzel EYVALLAH kardesim😊

• Cogunu anlıyoruz

1|0
    0|0
  • Oo Aleyküm selam kardeşim 😃 Bayılıyorum azerilere 😃

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya cok tesekkur ederim kardesim😻

• çok tatlı komik geliyor bize ama azerice bilen türk sayısı varsa bile çok çok azdır malesef.. :/

0|0
    0|0
    • 3ay

Biz de cocuklugumuzdan dizilerden programlardan ogrendik 😻

• 3ay

yani orada herkes normal türkçe konuşabiliyor değil mi? ya da en azından anlıyor? açıkcası couchsurfingle ya da ucuza bir tatil ayarlarsam azerbaycana gitmeyi çok isterim. orası nasıl acaba insanları kültürü, türkiye ile ne kadar benzer huylarımız var, insanların giyimleri yemekleri vs çok merak ediyorum gerçekten :)

• 3ay

Evet hemen hemen genc grup hepimiz anliyoruz😻😻😻😻

• Dostlar selamun aleyküm. Ben Azerbaycanlıyım. Türkçeyi nerdeyse hepimiz çok iyi biliriz dizilerinizi ziliyoruz falan. Ben merak ediyorum siz azericeyi nasıl biliyorsunuz? mesela bu yazdıklarımı azerice yazın bakalım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Dostlar salam eleykum. Men Azerbaycanliyam. Turk dilini hardasa hamimiz cox yaxsi bilirik seriallariniza baxiriq filan. Mene maraglidir siz Azerbaycan dilini nece bilirsiniz?
      Buyurun😊

• 3ay

yanlış m çevirmişim :/

Yükleniyor...