Türkiye'nin ürettiği SOM füzeleri hakkında ne düşünüyorsunuz (videolu)?

F-35 lere bunları takacaklar

0|1
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• olması şarttı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 21

• Laiklik karşıtı eylemlerin odağı haline geldiği için kapatılmak istenen akp ve hükümetinin bir icraati daha.

0|0
    0|1
    • 3ay

Kim kapatmak istiyo almanyadami yaşıyorsun dini yok eden bir zihniyetten baska bisey beklemiyoruz

• üretsin Allah ülkemizi en güçlü kılsın her zaman.

0|2
    0|0
  • f35 ler gelene kadar daha iyilerini yaparız.2020 de uçak gemisi geldikten sonra gelecekler diye biliyorum. Tabi bu tarhiten önce birkaç tane numunelik gönderirlerse o ayrı.

0|1
    0|0
  • ilk ve milli seyir fuzesi ama menzili 250 km umarim daha uzun menzile sahip olur kement projesiyle desteklenirse balistik acidan turk ordusu daha guclu olur...

0|0
    0|0
  • Ben insan öldüren hiç bir icatla övünmem milliymiş değilmiş umrumda değil benim altımdaki araç yerli değil elimdeki telefon yerli değil üstümdeki kıyafet yerli değil giydiğim ayakkabı yerli değil ama füzem yerli milli proje s*km böyle dünyayı

0|0
    0|0
  • Fena

0|0
    0|0
  • PKK'nın sınır ötesinde ki kamplarını ve PYD hedeflerini sınırı çok geçmeden bununla vurabiliriz. Ama kullanıldığını hiçbir haber detayında görmedim.

0|0
    0|0
  • Önemli olan teknolojisidir... Detaylı açıklayıcı bilgi lazım yorum yapabilmem için.

0|0
    0|0
  • Bu da bir şeydir hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • tanesi 1 milyon dolardı galiba gurur verici

0|1
    0|0
  • harika daha da iyisi olacak

0|1
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla etkisizlestiremiyorlar havada yön değiştirebiliyor yüksek tahribat gücü daha ne olsun mübarek 😅

0|1
    0|0
  • Ölüm mühendisleri barış ve kardeşliği katlederken... Hep aynı şeyler. O kadar çok insan varki ağlayan iki üç tane büyük insan anlaşamadı diye. Anlayabilmek için çok güçlü olmak gerek ya da anlamak istemek için.

0|0
    0|0
  • harika dostum dağa neler urteceğiz herkes turkun gucunu gorecek.

0|1
    0|0
  • f35 leri ne ara aldik?

0|1
    0|0
  • başarılı

0|1
    0|0
  • Insallah ileriye, daha ileriye

0|0
    0|0
  • Animasyonunu yaparız anca

0|0
    0|0
  • üretiyoruz bu ara hadi hayırlısı

0|0
    0|0
  • nükleer başlık yoksa çok bir değeri yok.

0|0
    0|3
  • chplik afası;
    ama akp birşey yapmıyor hani neden atatürk büstü değilde füze yaptık offf katil akp işte : :/

0|0
    0|0
    • 3ay

@yasince35eee edep akıyor ağızınızdan atanın askerleri hep böylemi?

• 3ay

Kesinlikle değil sen bunlara bakarak yorum yapma bence.

Yükleniyor...