Hiç taciz edilmedim bu durumda çok mu çirkinim?

Ekşi Sözlükte, Sosyal Medyada vs çok sık karşıma çıkıyor tacize uğrayıp bunu anlatıyorlar bir de şimdi bu kadınlar; "bakın, ben çok güzelim ki sürekli taciz ediliyorum" demeye mi çalışıyor?

Peki ben buna göre hiç taciz edilmediğime göre aşırı çirkin mi oluyorum?

0|0
21|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bak canım dünyada zengininden fakiri çok ve bişey satın alırken çoğu insan (60-70%) ucuz şeyler peşinde yani diyeceğim o ki ucuz malın talibi çok olur bu yüzden rahat ol. Ben bile bazı kızlara laf atmayı sözlü taciz falan yapmakdan utanırım çünkü dilin varmaz bu yüzden çirkinlikle alakası yok bunun ama seni görmeden güzelsinde diyemem çirkinsinde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Ne güzel işte bende çirkin seviyorum :) sorun yok çirkin seven erkeklerde var çirkin olmak kötü birşey değil ki :)

0|0
    1|0
  • öylesin

0|0
    2|0
  • Ne yani tacize sessizmi kalsinlar... onlarimi kiskandin cocukca... biraz feminist olun..
    Buyuyun

1|0
    0|0
    • 3ay

Feministlerden nefret ediyorum

• Cirkinsin evet 😂

0|0
    1|0
  • Hale bak ya aglanıcak halimiz var.

0|1
    0|0
  • Istiosan edebilirim

0|0
    1|0
  • Ne güzel işte edilmemissin , Allah bütün kızlara nasip etsin )))

1|0
    1|0
  • sakına..
    inşallah başına gelmez..

0|0
    0|0
  • Yok onlar bir yerini acıyor ki ondan... sen böyle şeyler i dert etme...

0|0
    1|1
    • 3ay

Ha yani damacanalar ordekler bebekler de kiclarini actiklari icin tecavuz ediliyorlar?

• Aşırı kendini toparlayan oluyıorsun
    Genelde kendini toparlayamayan, saçılşmış insanlar tacize uğruyıor

0|0
    0|0
  • Tacız edılen kadın kadar tacız eden kadında var sen cırkın deıl guzelde olsan kişiliğn duzgun birıysen kişilksız insanlar tarafından tacızde edıle bılırsın

0|0
    0|0
  • bu mu sorun

0|0
    0|0
  • Taciz edilmeyi güzellik anlayışına bağlamak ne kadar da sıradan bir görüş.

0|0
    0|0
  • Haha sacmalama

0|0
    0|0
  • Taciz edilmek mi istiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Dogru bir paikoloja git sen en iyisi

0|0
    0|0
  • simdi taciz edilmedin cirkinsin edilince guzelmi olcan

0|0
    0|0
  • Sen zorla kaşınıyosun bence taciz elle dille hatta daha sert de olabilir peki sen nasıl taciz edilmekten hoşlanırsın mesela ne günler görüyoruz ya...

0|0
    0|0
  • Sarı cizmeli mehmet ağa. Foto atta bilelim çirkinmisin değilmisin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 20

• Bu nedir arkadaş taciz edilmedim demek ki şanslıyım demek lazım. Kediye köpeğe damacanaya hallenen adamlar varken bilemiyorum güzellik önemli mi

0|2
    1|0
  • Hayır sanslisin

1|1
    0|0
  • Hayır bu iğrenç bir şey bir erkek bana bakıyor olsun yüreğim ağzıma gelir o alandan uzaklaşırım korkarım ve sert bir mizacım olur kimse yaklaşmaz taciz edilmem yani güzellikle alakası yok 😉

1|0
    0|0
  • 😂😂 bu nasıl bir sorudur yaa

1|0
    0|0
  • Saçmalama ne alakası var? Umarım başına da gelmez.

1|0
    0|0
  • bundan bunu çıkaran tek insansın bravo valla

1|0
    0|0
  • Alalh korusun de bunun çirkinlikle ile ne alakası var yahu şükret! Tecavüz edilsen çok mu güzelim yas diyeceksin acaba? Töbe töbe ne günlere geldik Ya egodan

1|0
    0|0
  • Taciz edilmemek güzel bir şey

1|0
    0|0
  • şanslı oluyorsun...

1|0
    0|0
  • Dikkat çekmiyorsundur belki de.

1|0
    1|1
  • cok cirkin degil cok şanslısın

1|0
    0|0
  • Birader salak mısın

0|2
    1|0
  • tacize uğrayan kadın hava mı atıyor yani güzelim diye. böyle birşey olabilir mi ya delirdiniz iyice.

1|0
    1|0
  • Hayır şanslı oluyorsun. Ayrıca hiç mi kimse laf falan atmadı sana? Nerde yaşıyorsun sen?

1|0
    0|1
  • Saçmaladığının farkında mısın sen? Ne kadar kötü bir his o biliyor musun sen

0|0
    0|0
  • Yok artık ya. Şanslısın sen şanslı sadece.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım kafayı mı yedin sen? O insanlar yaşadığı utançtan memnun mu sanıyorsun sen?

0|0
    0|0
  • Şanslı oluyorsun

0|0
    0|0
  • Eşeğe bile tecavüz ediyorlar sen düşün

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir çıkarım. O bayanlar böyle konularda susulmaması gerektiğini utananın onar değil bunu yapanın olması gerektiğini biliyorlar ve duyarlılık oluşturmak için paylaşıyorlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...