Düğününüzde çocukların olmasını ister misiniz?

Dizilerdeki düğünlerde bir tane çocuk olmayıp kendi yaptığımız düğünlerde bir mahalle çocuğun olması saçma değil mi? Ben şahsen istemem ama mecbur olucak..

Güncellemeler:
başka soruma büssürü cevap gelır buna nıye gelmıyo :D
<3 <3

0|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• lütfen çocukları pistten alalım. :-)

galeri7.uludagsozluk.com/.../...%C4%B1m_473206.jpg

2|0
    0|0
  • :D Düğün yapmayı planlamıyorum :D Ama olsa çocuklar da oluuur.. büyüklerde :D süper şeyler çocuklar bayılırım ben :D

0|0
    0|0
  • Dizilerdeki ütopik düğünlerdir. Bizden, halktan değil. Çocuksuz, kasap havasız , çiftetellisiz düğün mü olurmuş? 😃😃

0|0
    0|0
  • Valla ben düğünümde çalgıcılara diyeceğim yere atılan paraları almayacaksınız sevinsin çocuklar :) :) çocukların olması çok güzel bir şey

0|0
    0|0
  • benim hayalim luks bir otelin havuz basi.. Sanirim pek cocuklu bir dugunum olmayacak komsu...

0|0
    0|0
    • hayaller havuz hayatlar dugun salonu

• Sen oyle san, simdi bile evlensem yaparim Allaha sukur )))
      Allah senin gonlune gore versin komsu ))) sacma sapan soru soraydin yikilirdi burasi

• çok fazla çocuk vardı

0|0
    0|0
  • Aileleri sahip çıkacaksa olsun ama karınca sürüsü gibi etrafa yayılmasınlar.. Otursunlar pastalarını yesinler :D

0|0
    0|0
  • Ben düğüne karşıyım.

0|0
    0|0
  • isterim tabiki..

0|0
    0|0
  • Olsun olsun çocuksuz olmaz 😀

0|0
    0|0
  • Kamera cekimi yaparken gelir karsimda giciklik berirlerdi hepsinin bacisini...

0|0
    0|0
  • Çocuksuz olmaz düğünler illa koşuşturacaklar ortalıkta :D

0|0
    0|0
  • bence olmalı ya :D arabanın önüne gelip para isteyecek filan. As. das. D hoş olur lan :D

0|0
    0|0
  • Isterim :)

0|0
    0|0
  • dugunum olmaz zaten sorun yoh

0|0
    0|0
  • naapcaklar çocukları düğüne gelirken evde mi bırakcaklar

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• Dugun yapmayi dusunmuyorum ama yapacak olsam cocuklarin eglenmesini isterdim. Is toplantisi degil sonucta, amac eglenmek. Hatta cocuklar daha cok eglensin, ortalik civil civil olsun isterdim.

0|0
    0|0
  • Olsun be çocuksuz düğünmü olur, "litfin çiciklirinizi pisttin iliniz" cümlesini duymak istiyorum

0|0
    0|0
  • ben çok isterim hatta luzumsuz insanları kovarım ki çocuklara oyun alanı açılsın

0|0
    0|0
  • Ayol çocuksuz düğün mü olurmuş. Kucağıma alıp ben onlarla dans ederim. :D Sahnede minnoş minnoş Ankara havası oynayacak onlar lütfen

0|0
    0|0
  • Dugunume olur olmadik herkesi cagirmayi dusunmuyorum. Sadece istedigim insanlar olacak. Onlarin da cocuklari o zamana buyumus olur. Kucukler olacak olursa da ben bir care bulurum :D

0|0
    0|0
    • eşinin tarafı ne olcak şekerlik :D

• O da en sevdiklerini cagirsin. Ben istemiyorum kalabalik dugun :D

• Davetiyeye yazdır çocuk getirmeyin diye

0|0
    0|0
  • İstemem.

0|0
    0|0
  • Mecbur olcak 😂😂

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Ben istemiyorum acikcasi ben dans ederken ortada cocuklarin bacagima dolasmasini istemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben de istemem

0|0
    0|0
  • Hayır ben isterdim çocukları tabi ki onlarda ailemizin bir parçası 😅

0|0
    0|0
  • Ortalıkta yaramazlık peşinde ve etrafımda dolaşmadıktan sonra sorun olmaz

0|0
    0|0
    • oyle olmuyo ama

• zaten şey yapıyolar bazı düğün salonlarında palyonço falan gelip çoçukları oynatmaya götürüyor ortalıkta dolaşmasınlar diye geçen gittiğim düğünde gördüm güzel yöntem

• ben gormedım ama olabılır

• Çocuklar için küçük bir oyun alanı yaptıracağım.

0|0
    0|0
  • İsterim ne var bunda.

0|0
    0|0
  • Valla ben istemem anca ortada kalabalık ediyorlar ama şöyle olabilir organizasyon firmasına emanet edip böyle eğlence yerlerine falan gotursunler anne babaları gelmez yoksa 😂

0|0
    0|0
  • İsterim. Daha çok masumiyet katarlar 😊

0|0
    0|0
  • Olsunlar

0|0
    0|0
  • Olur ya onlar neşesi düğünün :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...