Kaliteli yaşam denince aklınıza ne geliyor, tam anlamıyla kaliteli yaşadığınızı düşünüyor musunuz?

Benim aklıma tamamen asosyallikten uzak sağlıklı ve programlı bir hayat geliyo. Sizin, kaliteli yaşam denince aklınıza ne geliyor, tam anlamıyla kaliteli yaşadığınızı düşünüyor musunuz?

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

• kaliteli yaşam gününü en iyi şekilde tam verilmi kullanmak demek mesela sabah güneşinden batana kadar bir fiil çalışmak demek günü boşa atmamak en iyisi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tam anlamıyla bir kalite yok o senin bakış açın göre değişir kimi kişi bunu doğal sağlıklı ortam olarak da görebilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Çok güzel soru 👍😊 Hayatını sadece deneme-yanılma tecrübesinin kollarına bırakmayacak kadar Bilinçli bir yaşam ve kesinlikle yaşama gelme nedeninden gafil kalmama

1|0
    0|0
  • Biraz dolar yeşili, biraz Türk lirası mavisi biraz da euro pembesi...

1|0
    0|0
    • 3ay

Bal gibi biliyoruz ki bu üç renge sahip olmadan "kaliteli" yaşamak zor. Ortam, iş ve bu renklerden uzak olduğum için kaliteli yaşamıyorum.

• Bana Gandhi'nin şu sözlerini hatırlatıyor ;

"Düzenli, temiz ve şerefli olabilmek için paraya ihtiyacımız yoktur."

1|0
    0|0
  • İyi bir kazancın olup, ay sonunu nasıl getireceğim diye düşünmeyeceğin bir yaşam

1|0
    0|0
  • kaliteli yaşam dıyınce aklıma orman kücük bir ev evde sadece bilgisayar ihtiyacları temın etmek ıcın oda bir sevdigim saglıgımın iyi olması

1|0
    0|0
  • insanın kendisiyle barışık oldugu sorunlarını kendi başına çözebildiği çevresindeki insanların onu yormadıgı bir hayat
    kalitelidir bence

0|0
    0|0
  • yaşamından zevk alıyorsan kaliteli yaşıyorsundr

1|0
    0|0
  • huzurlu bir hayatın varsa kaliteli yaşıyorsun demektir..
    Bir residence da son model arabayla huzur bulamaya çok arkadaşım var..

0|0
    0|0
    • 3ay

aşağıda bir arkadaşa bunu anlatmaya çalıştım ama işte anlamadı sanırım.

• Kalite asla tesadüf değildir
    Transfer dedikodusu yapıyoruz

0|0
    0|0
  • Kaliteli yaşam diyince aklıma maddiyat geliyor hemen ^^ Maddiyat olmadan kaliteden söz edilemez çünkü kalite maddiyat gerektirir ^^

0|0
    0|0
  • sosyal aktivitesi bol. hiç bir gelecek telaşı olmayan bir hayat. programlı değil de.. gerçekten istediğin şeyi istediğin an yapabileceğin bir hayat kaliteli bir hayattır :)

0|0
    0|0
  • 1milyonluk ev, Audi rs7 ve golf 7 , 2 çocuk ve şirketler sahibi olmak benim için kaliteli bir yaşam demek

0|0
    0|0
    • 3ay

yani senin için kaliteli yaşam=para

• 3ay

:) çok para ve lüks yaşamı elbette herkes ister ama ben çok param olsun lüksten de lüks yaşayım diye uğraşmadım hiçbir zaman geldiği kadar, kazandığım yedim ve öyle de devam ediyorum

• 3ay

Yav hedeflerin küçük gelene şükret ama fazlası için çalış şöyle altında bir land Rover jip olsa iyi olmaz mı

• Sağlıklı ve kalmak için düzenli beslenme
    Ve bunu karşılayacak maddiyat
    Ve kültür ve bilgi seviyesi

0|0
    0|0
  • Asosyallikten uzak Amerikada bir kasabaya yakın :)

0|0
    0|0
  • Zenginlik, Sağlık Geliyor :D
    Tabi birde, kendine köle koca arayan insalar duydum
    asjgk

0|0
    0|0
  • Kaliteli çevre insanlar yaşam standarti

0|0
    0|0
  • Huzurlu yaşamak

0|0
    0|0
  • Kaliteli yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • hayatim cin mali kalitesinde panpa

0|0
    0|0
  • Yaşadığım hayat geliyor çok şükür.

0|0
    0|0
  • evet düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Dogal olarak zenginlik

0|0
    0|0
  • Bana gore kaliteli yasam ;biraz kac kitap okumak bir kac guzel soz okumak biraz resim biraz sinema saglam bir kafa

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Kaliteli yasam deyince aklima Saglik geliyor.
    Ve kaliteli yasadigimi dusunuyorum :)

1|1
    0|0
  • https://youtu.be/F1i79llgZdU

Ahhh yine hatırlattınız. Bu nasıl bir şiirdir. Ve sevgili Genco ✌

1|0
    0|0
  • Bana güzel bir aile, sağlıklı bireyler, aylık kesintisiz sabit para kazancı geliyor.

1|0
    0|0
  • Aile iş sağlık kaliteli yasam

1|0
    0|0
  • Zihin ve beden için; zamanı kendin için kullanmak geliyor. Orta kalitede gidiyorum şimdilik :D

0|0
    0|0
  • Kendiyle mutlu kendine yetebilen

0|0
    0|0
  • Sıkı günler, tempo vs.

0|0
    0|0
  • Patates kızartması

0|0
    0|0
  • Benimde aynı şekilde ve buna göre yasiyorum

0|0
    0|0
  • Kaliteli yaşam kişinin keyif aldığı yaşamdır net ;)

0|0
    0|0
  • Para

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...