Lütfen Yardım Edin. :( Bu Dertten Kurtulamıyorum?

Malesef Aşırı Irkçı Biriyim arkadaşlar :/ Yaklaşık 6 yıldır Yunanlardan , Ermenilerden ve Bazı Irklardan Nefret Ediyorum Onlarla Sohbet dahi etmiyorum sabah günaydın bile demiyorum ailem (annem ve babam) bu durumdan haberdarlar onlar iyileride var diyor bende Alparslan Anadoluya Girerken Bizansalrın iyileride var diye düşünmüşmüdür diyorum cevap veremiyorlar Soyumu Sopumu Araştırdım Kesinlikle Türküm % 100 Hatta Büyük Dedelerim Osmanlı İmp. Yetkililermiş Ne Yapabilirim Ayrıca Humanistlerden nefret ediyorum yardım edin. :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• düşünce yapısı zor değişen bişidir bence
    ayrıca düşünce yapını değiştirmek zorunda değilsin herkes birbirine saygılı olmak zorunda ama kimse düşünce yapısını birbaşkası için değiştirmesine gerek yok

0|1
    0|0
  • fasist oldugunu bilmekte bir seydir kurtulmak istiyorsan az kitap oku kendini gelistir...

0|0
    0|0
    • 3ay

Faşist olduğumu kabul ediyorum zaten kitap okumayı sevmiyorum en son okuduğpum kitap Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar

• 3ay

sevmek zorunda degilsin ama sadece kendi dusuncendeki kitaplari okuyarak bir yere gelemessin karşıt dusuncendeki insanlarin oku ki kendini gelistirebilesin sevmiyo olabilirsin ama cok ise yariycaktir videoda izleyebilirsin farkli düşüncendeki insanlara ait videolari hangi irklara dusmansan youtubedan tarihcesini dinle insanlarini izle onlarindan senden farksiz oldugunu farkettiginde bu zehirden kurtulacaksin.

• şarkı dinlemeyi seviyor musun

0|0
    0|0
    • 3ay

evet en sevdiği mşarkı is Halef - Vaktiyle Bir Atsız varmış , Ölürüm Türkiyem, Liselerde Bozkurtlar vsvs.

• 3ay

okulda wc de bile erkek kız diye ayırıyolar okullarda sabahçı ce akşamcı diye ayırıyorlar?

• 3ay

kurallar bizi özgürleştirir
      ama herşeyin fazlası zarar

Erkekler Ne Diyor 2

• Cahil. Nasıl bir cahilce bir uydurmadir bu. Şu site akıl sağlığımı zedeliyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yalan Söyleyecek kadar Ezikmiyim sence?

• 3ay

Senden Daha Zeki Olduğumdan Eminim En Azından Bir Kişini Yorumunu Saygı çercevesi içerisinde dinliyorum cevaplıyorum :=

• 3ay

Sen mi zekisin. zekasi olan biri bunu yazar mı, kendi kendini ele verdin üzgünüm

• no racism 😄😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...