AİLEM MODELLİK YAPMAMA İZİN VERMİYOR?

İtalya tatilinde turda bir bayanla tanıştım ve bana spor markalarının modelliğini yapmamı önerdi. Kendisi bu işlerle içli dışlı olduğu için senin için bir çekim ayarlarım bakarız dedi. Aileme haber verdim ama izin vermediler. Bunun üzerine o bayan ailemle konuştu ama nafile. Ailemi nasıl ikna edebilirim yardımcı olun. Bu benim hayalim...

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• bence sen de tez karar verme ailenin neden izin vermediğini sor illaki bir nedeni vardır onlar için sen de neden yapmak istediğini anlat yani konuşmadan bir çözüme varamazsınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu tür olaylar çok yaşanıyor seks kölesi avcılarının en çok başvurduğu yöntemlerden biridir bu. genç kızları kandırır çekim ayarlar sonra biraz modellik yaptırır daha sonra ay yurt dışına defileye gidecez der sonra kızdan da modellik şirketinden de bir daha haber alınamaz.

ailenizi destekliyorum.

0|1
    0|0
  • Kızım az akıllı ol, o kadar mankeni oyuncusu bitti koca Italyada da sen mi varsın bir tek? Kaldı ki pisliğiyle malum gavur bir memleket nasıl güvenebilirsin kesinkes, annen baban en doğru kararı vermiş

0|0
    0|0
    • 3ay

Kadın türk, turda tanıştım. 9 yıldır oyunculuk eğitimi alıyorum. Marka Türk ve çekimlerde Türkiyede. Sadece Türkiyede yayınlanacak. İtalya sadece tanıştığımız yerdi.

• 3ay

Ben yinede çok sakat bir mevzu derim. Çünkü hakikaten çok yalan dolan var bu sektör de. Türkiyede Türk bir kurumda olsa...

• knka erkekmişsin ben sen bayan sandım sldmkfbnşkjds

0|0
    1|0
  • Hayal olarak kalıcak canısı ozaman

0|0
    0|0
  • Ya ne hayali tesadüfen karşına çıkan şeyler ne zamandan beri "hayal" oluverdi.

0|1
    0|0
    • 3ay

Her zaman böyle bir isteğim vardı. Çocukken bir markanın çocuk modelliğini yapmıştım. Daha sonra ise bu son artık diyerek modellikle bağlantımı kestiler. O zamandan beri istiyorum.

• Evlen belki beyin izin verir

0|0
    0|0
  • Model mi olucan o zaman çok güzelsindir
    :D

0|0
    0|1
  • bence vazgeç bende bu tur tavsiye girişim de bulundum evdekiler izin vermedi sonra hakli çıktılar

0|0
    0|0
  • gizli gizli yap aslhlask

0|0
    0|0
    • 3ay

Gizli gizli yapamam çünkü yapacağım marka annemin alışveriş yaptığı markalardan biri :D

• 3ay

oo daha güzel işte müthiş bir süpriz yapmış olursun :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapmayacaksin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...