Anne & Baba Kavramı sizin için ne ifade ediyor?

5.5 yıldır K. S kullaanıcısıyım. Uzunca bir zamandır gelmiyordum ki son bir kaç gündür aktif kullanmaya başladım. Sorulara göz gezdirdikçe kanım her gün daha fazla donmaya başladı.

Annesinden babasından utananlar , annesini yerenler , babasından iğrenenler vs vs...

ve bu korkunç ifadelere katılan bir çok kullanıcı..

Sonrasında kalbimi acıtıp , vicdanımı kanatarak bir soru takıldı aklıma ;

" Anne & Baba " Kavramı bizler için ne anlam ifade ediyor (du) ?

Annem Kanımsa Babam Damarım.. Ne anamdan ne babamdan ayrı kalabilirim , ne dünyaları versem haklarını ödeyebilirim. Bilsem ki cenneti vaadedicekler yinede onlardan vazgeçmem.. Canları yansa canım çıkar. Ben her gece onları nefeslerinden öperken asla ve asla ne kötüleyebilir ne yerebilirim...

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• aile tanımını hep şu şekilde yapasım gelmiştir asla birbirleriyle uyuşamayacak karakterdeki insanların bir arada yaşamayı başardığı.. hatta birbirleri için canlarını verebildikleri mükemmel organizasyondur. birbirleri için yaşayan gerekirse birbirleri için ölen bu bireylerin her biri değerli.. anne babalar alt kültürde kalmış kendini geliştirememiş olabilirler. 30 yıl önceki kafaları halen yanlarında olabilir ama neticede tiksindikleri şeyin bir parçası olduklarını kabulşlenmeyenler çocukalr. birzamanlar birinin yapışkan spermi bir diğerinin kan revan doğurduğu kör sagır larvayken ne ara çıktıkları yeri begenmeyen hatta yargılayan canlılara dönüştüler..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anne babayi bilmem ama aile kurmaya karsi hic sicak bakmiyorim ben babami cok severdim oldu annemle ise tek bir dusuncemiz uyusmiyor cok seviyorum onu da ama duskun oldugum soylenemez oyle ne isterlerse yapacak biri degilim bu hayata gelmeme onlar sebeb oldu ama beni allah yaratti ve sadece bir omrum var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim için kimsenin yapmayacağı iyi şeyleri bana yapmış, her dua ettiğimde kendimden önce onlara dua etmem gereken, öf bile dememem gereken, haklarını helal etmemeleri ya da kalplerinde kırık bırakmam halinde işimin rast gitmeyecegi, herkesten cok sevmem ve değer vermem gereken, fedakarlık kavramıyla bütünleşmiş insanları ifade ediyor.

1|0
    0|0
  • sen yokken cok degişti buralar cok

1|0
    0|0
  • Annem Kanımsa Babam Damarım.. Ne anamdan ne babamdan ayrı kalabilirim , ne dünyaları versem haklarını ödeyebilirim. Bilsem ki cenneti vaadedicekler yinede onlardan vazgeçmem.. Canları yansa canım çıkar. Ben her gece onları nefeslerinden öperken asla ve asla ne kötüleyebilir ne yerebilirim...

5.5 yıldır K. S kullaanıcısıyım. Uzunca bir zamandır gelmiyordum

şimdi neden sürekli eski KS dediğimizi umarım anlamışınızdır :D haklısın soran

1|0
    0|0
    • 3ay

Neden sürekli eski Ks kullanıcılarını arıyosunuz :)

• 3ay

çünkü site artık ergen dolu . 2012 üyesiyim bende , o dönemlerde yaş aralığı yüksekti ama şimdi full 18- 19 durum böyle olunca soru potansiyeli düşüyo , seninde sorunda bahsettiğin gibi anormal sorular tavan , cevaplicak soru bulamıyoruz ki bu 18 lerin % 70 i de 18 yaş altı . kısaca durum vahim . iyi geceler

• 3ay

Evet o zamanlar çok güzeldi :/ azınlıktık ama saygılıydık en azından birbirimize saygımız vardı..

• Cok fazla dizi izleyip rahat takilma pesindeler anasi eve 10 da gel diyomus biktim ailemden diyo fazla genisliyolar

1|1
    0|0
  • beni gömsünler mezara , sesimi çıkartırsam namerdim onlara karşı. .

1|0
    0|0
  • kimisi için iyi birer ebeveyn, kimisi için ise sadece dünyaya getirmekle yükümlü olan kişiler.

1|0
    0|0
  • bunlar aile kavramını tam anlamamış ve ahlaki acıdan eksik olan kişilerin yorumları ve yarısı da drama seven kişiler aldırış etmeyin :)

1|0
    0|0
  • Annem, nefesim. Herşeyim

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Annem benim içinde bulunduğum dünyamın merkezi. Babamla görüşmüyorum olmasada oluyormuş

1|0
    0|0
  • Benim için saygıda kusur etmediğim insanlar ama kalbim bomboş

1|0
    0|0
Yükleniyor...