Türk polisinin göbek sorunu nedir?

Geçen karakola işim düştü. Fit polis yok. Hepsi göbekli. Bunlar mı dedim hırsız kovalayacak. Hadi onu geçtim. Bugün 3 çevik gordum. Sozde genç ve çevikler ama biri sıska, diğer ikisi göbekli. Bunları kim polis yapıyor? Zamanında hükümet -fetö işbirliği ile cemaat kamplarında soruları alanlar bunlar mıydı?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Hayır canım, sınavı geçince hepsi götü başı deviriyor da ondan. Çom tanıdığım var fit girip obez emekli olan.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla benim gördüğüm çevikler ve yunuslar taş gibi😕

0|1
    0|0
    • 3ay

Angaraya özel bir durum :S

• 3ay

En taş gibisi bizim Besyo da tıfıl kalır :D

• 3ay

Yav he he. Benim gördüklerim en az 1.80 civarı fit filinta gibi adamlar. Karakolda masa başında sabahtan akşama kadar oturan memurları diyosan onu bilemem.

• Onu bende cok merak ediyorum ya

0|1
    0|0
  • Gelenek

0|1
    0|0
  • Torpille polis olanlardir onlar

0|1
    0|0
  • göbek değil onlar kas kas

0|1
    0|0
  • Ankara Kızılay'da ki çevik kuvvetin hepsi taş gibi 😍😍😍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ya cogunlugu goreve alinditan sonra kilo aliyodur.

0|1
    0|0
  • Bizim ülkede ekmek fazla tüketiliyor. Yaş da ilerleyince spor falan uğraşmıyorlar.

0|1
    0|0
  • Evet hepsi kilolu trafikte olanlar da kilolu

0|1
    0|0
  • Olsa acıga alınırlardı

0|1
    0|0
  • Demek ki köprüyü geçene kadar fit olup sonradan salmışlar kendini ya da torpille bilemiyorum aga

0|1
    0|0
  • Yanılıyorsunuz.. Göbekli oldukları için karakoldalar.. Göbeksiz ve fit olanlar dışarıda..

0|1
    0|0
  • Karakoldakiler masa başı olanlar, sen bir de çevikleri gör :)

0|1
    0|0
  • Öyle tipleri karakola veriyorlar, özel harekatcilar cita gibi

0|1
    0|0
    • 3ay

İyi diyon hoş diyonda bir hırsızlık oluyor bir kavga oluyor. Arıyon polisi geliyo ekip arabası. İçerden çıkanlar ortalama 175 boy 95 kg :) kavga ayırırken nefes nefese kalıyorlar :D özel harekatçı mı gelicek ekip arabasıyla sanki :)

• YA bırak ya. Neden göbeksiz olacaklarmış, Amerikan polislerine bak. Önemli olan işini iyi yapması.

0|0
    0|0
  • yo benim kuzen polis hiçde öğle değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...