Türkiye'de son saatlerim. Gitmeden önce bana bir tavsiyeniz var mı?

Evet arkadaşlar, başlıktan da anlayabileceğiniz üzere 1 Eylül sabahı Ankara'dan ayrılıp New York aktarmalı Daytona Beach'e, hayalim olan pilotaj bölümünü okumaya gidip 5 yıl orada kalacağım. Son olarak Türkiye'den ayrılmadan bana bir tavsiyeniz var mı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yarın saat 8'de gidiyorum :/
Güncel

0|0
1114

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sana tek tavsiyem kardeşim nerede olursan ol nerede okursan oku büyük komutan ve atamız mustafa kemal atatürk'ün dediği gibi damarlarındaki asil kandan asla taviz verme ve türk olduğunu asla unutma sakın başkalaşma hep kendin ol ve doğup büyüdüğün atalarının atalarımızın kanıyla sulanmış bu toprakların anadolu'nun evladı olduğunu ve kahraman atalarımızın soyundan geldiğini sakın unutma allah hayırlı yolculuklar versin dikkat et inşallah kazasız belasız gidersin...

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 13

• Ankaranin baglarini dinle diyesim geldi... keske senin gibi bedeni turk zihni abd olan herkez gitsede icimizdeki sozde turklerden kurtulsak :-) ve mumkunse orda kal donme
    Dip not : burdan degilde ordan isteyebiliyorsak fetosa yaklasip akittigin kanda bogulacaksin de :-)

0|1
    0|0
  • Türkiyeden resimler çek odana asarsın Türk bayrağı tutkun varsa bayrak al yanına memleket özlemini giderir başarılar dilerim. tavsiye ben olsam öyle yapardım

0|1
    0|0
    • Odama asarım zaten

• Yok ya. Hayatıma girmiş herkesle muhabbet ederim düzenli olarak. Gerçi çocuktuk o zamanlarda

• muhabbet varsa sorun olmaz

• kanka zaten geri dönmeyeceksin, mantıklı ol; (orada yaşamak isteyeceksin)!
    oradan bakınca Türkiye nasıl gözüküyor bunu anlatan bir bence yaz varınca :)

0|1
    0|0
    • Ailem burada kalıyor ama :)

• kanka benim babam da bundan 50 yıl önce istanbula geldiğinde ailesi memlekette kalmıştı; keza ben de izmire gittiğim de ailem İstanbul'da kaldı. kuşun yuvadan uçma vakti geldi; 3-5 ay ailenden uzaklaşınca zaten sen yabnacı olacaksın ailene ;) büyüyorsun ve büyümek pek de güzel bir şey değil

• 3 ay önce çocuktum ben :)

• Taşını topragini öp öyle git iyi yolculuklar 😊

0|1
    0|0
  • Mutlu oldum.. 😊

0|1
    0|0
  • Orada olmanın cıkarı var. Kafanı dagıt işte.. Uzaklara gitmek en güzeli

0|1
    0|0
  • New york karisik bak oralarda oyalanma, birde valizini alman gerekiyor orda, cok hizli olmalisin o yuzden. Ucagi kacirabilirsin yoksa.

0|1
    0|0
  • Ailenle iyi vakit geçir, bavulunu yapmayı son saate bırakma.

0|1
    0|0
  • Doğuran anayla büyüten babanı unutma.

0|1
    0|0
    • Öyle baba olunuyorsa babalık kolaymış

• Eyvah eyvah :( seni kaybetmişiz.

• Biz her şeyi 1938'de kaybettik

• Gardaş kaç kurtar kendini bir daha da admını buraya atma. Her şey gönlünce olsun.

0|1
    0|1
    • Geride bıraktıklarım var ama :/

• La gardaş var da arada gelir görürsün zaten burada yaşasan da zaten bir yerden sonra ayrılacaksın bu dünyaya hepimiz yalnız geldik ve yalnız gideceğiz.

• Geri gelme

0|1
    0|1
  • zikdir git reis

0|0
    0|1
  • Hazır yakalamışken sizi bişi sorucam olası bir abd rusya savaşında kim alır

0|1
    0|1
Yükleniyor...