Ateistler neden bu kadar yobaz?

onlar için açıklama yapmaya değmez

1|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• evet haklısın inanmadıklarına körü körüne inanmışlar onlar için sorgulama inanmadıkları gün bitmiş

0|1
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Comolokkkkoooo

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç bilemiyecem başımda bir tane var ama hala çözemedim arkadaş adama söylüyorsun anlatıyorsun hala anlamamakta ısrar ediyor bu nasıl bir kafaysa artık o yüzden ateistlerden uzak durmak lazım din konusunda

1|1
    0|1
    • 3ay

aynen öyle ya bir yerden sonra hakimiyetini kaybediyosun iş çığırından çıkıyor en iyisimi ateist görünce sakince geriye doğru adım atıp görmemezlkikten duymamazlıktan gelmek lazım eğer çok yakınısa her türlü konuyu konuş dini pas geç :)))

• 3ay

Allah hidayet versin ne diyelim bir bakmışsın seni beni geçmiş bir gün imanda

• 3ay

Öyle tabi belli olmaz hic bir sey

• cogu bısey bılmeyen cahıl surusu sımdı adamlara yaratıcı yok pekı ılk madde nasıl olusmus hıc bırsekılde acıklayamazlar gelmıs dıyokı Allah yok sen ılk once kendı tezini dogrula ondan sonra gel bana konus zaten ben bır yaratıcının herseyı yaratıgına ınanıyorum

0|1
    0|0
  • Ateizm psikolojik ya da felsefi bir problemdir.. kişi bundan ötürü ateist eğilimdedir ya da marjinal görünebilmek adı altında bunu takıntı haline getirmiştir..

0|1
    0|1
  • hazır kalıp düşünceyi taşıdakları için 100 kişiden yanlızca 2 3 tanesi normal

1|1
    0|1
  • Demek ki tüm yobazlar ateist bu durumda :D :D

0|1
    0|0
    • 3ay

ibretlik tespit öyle zaten sorgulamadan müslümanlıkta bir nevi atiezim

• 3ay

oda iyiymiş ne diyeyim kendisi bilir :) ne desen boş

• 3ay

öyle tabi neyse kardeşim kapı eşiğinde dikilmiş bir türlü gitmeyen kapıda lafa tutmuş istenmeyen akraba gibi oldum seni de rahat bırakıyım hadi kal sağlıcakla

• :(((

1|0
    0|0
    • 3ay

atiestmisin üzülme seni kırmak istemedik ama inanmadığınıza körü körüne inanıyonuz

• 3ay

Ateist değilim canım :D

• 3ay

oley oley :))))

• ateistler kadar din bilginiz olmadigindandir. sizin bildikleriniz ailenizden gelenler yani müslüman bir toplumda doğmuş olmanız. arada inandığınız dinin kitabını okursanız ateistlerin ne demek istediğini anlarsiniz

0|1
    0|0
    • 3ay

cok acıklayıcı olmuş👏👏

• 3ay

kesinlikle katılıyorum sana, birde islam adı altında arap gelenklerini ve eski inancımız olan şamanizm den kalan geleneklerimizi islamın kuralı sanıp uyguluyolar

• 3ay

inandıkları kitabi bile okumayan insan topluluğundan çok şeyler beklememek gerekiyor. ama komik olan atalarının dinine inandıklarını bilmemeleri

• neden zoruna gitmiş

0|1
    0|0
Yükleniyor...