Eşcinselliğe bakış açınız nasıl?

Lgbt bireyiyim ve bu ülkede haksızlığa uğradığımızı, dışlandığımızı düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

0|2
27|36

En İyi Erkek Görüşü

• Evet dışlanıyorsunuz sebep mi hasta ve sağlık açısından bu şekilde olmayıp bunu kullanacak ve sapıkkkk olan fazla aranızda ve bu ülkede bunu yaptırmazlar kimseye

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ülkenin eşcinsellik konusunda çok güzel yol katettiğini düşünüyorum. Ama bazılarınız bunu abartıyor. Kızla tanışmışım sohbet etmişim ikinci lafı "ben biseksüelim, eşcinselliğe bakış açın nedir" Banane ablam ben sana durduk yere "ben heteroseksüelim" diyor muyum nedir yani? Neden cinsel kimliğini göze sokma gereği duyuyorsun anlamıyorum. Sakla diyen de yok, heterolar nasıl yaşıyorsa sen de o şekilde yaşa işte.

Homofobiyi tetikleyen sizin tavırlarınız kusura bakmayın. Ortada haksızlık olunca tepki koyarız hep birlikte ama sürekli "lgbt, homofobi, kabullenin bizi" tavırlarınız olayı trajikomik bir hale sokuyor.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Normal bir durum oldugu artık anlaşılmıştır bilimsel olarak ama tabi genel egilimin dışında oldugundan hele gnümüzde ön yargı büyük bunlar aşılır tabi ama zamanı var daha

1|0
    0|0
  • Daha kötü karşılayacak ülkelerinde olduğunu hatırlatarak başlayayım. Ülkenin her yanı sizden bizden diye ayrıldığı için payınıza düşeni alıyorsunuz. Anlatmaya çalıştığım ülkenin genel olarak farklılıklara açık olmadığı. Bu sebeple bir kez geldiğin dünyada nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşamak insani bir hak. LGBT bireyi değilim, olmicamda. Nerede rahat olacaksanız oraya gidin, hayatınızı yaşayın kimseyi düşünmeden.

0|0
    0|0
  • Baska ulkede yasasanizda sizde bizde raat etsek

1|3
    1|1
  • Psikolojik travma sonucu oluşan bir durum olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca sizin dışlandığınızı ya da ezildiğinizi düşünmüyorum, nerde size bir laf söylesek küfür yiyoruz. Normal insanalrdan çok korunuyorsunuz

0|0
    2|0
  • bana göre hastalık;

0|3
    1|1
  • Herkes istediği gibi takılsın banane diyenlerdenim yani zararı yoksa bana sıkıntı da yok bakış açasındayım

0|0
    0|0
  • Tüm erkekler gey olsun hatunlar bana kalsın:)))

0|2
    1|0
  • ee eşeğe de tecavüz edenleri dışlıyorlar... benim kararım diyorsa dışlanmaya göğüs gerecek. biz kızlara merhaba diyen erkek sapık diye ezilecek kendileri erkeğe yavşasa yüz bulamasa erkeğe gay diyecek ama eşcinseller de hoş görülecek... böyle ülkede mi yaşıyoruz sence? eğitim boş seviye sıfır baba parasıyla elalemin çocuklarını eziyor gelip kadınız biz diyorlar :D len git ne kadını hoşaf olmuşlar haberleri yok. benden de bu kadar :D

0|0
    1|1
  • Biz kimsenin tavuğuna kış demedik. Tamamen ön plana çıkmak için yapılan 'hor görülüyoruz' planları

0|3
    0|0
  • dışlanmalılar

0|2
    0|0
  • herkes kendi yolunu çizmiş saygı duymak lazım

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım ama benim için mide bulandırıcı bir şey. Kızların ki çok midemi bulandırmasa da erkeklerinki mide bulantısı kesinlikle. Ama saygı duymalı herkes, herkesin kendi hayatı kendi seçimi..

0|0
    0|0
  • İstedikleri gibi yaşama hakkına sahipler.

1|0
    0|0
  • Ne gibi

0|0
    0|0
  • bişey düşünmüyorum insan işte ne diyeyim kardeşim

1|0
    0|0
  • hiçbir insanı ilgilendirmez herkezin kendi hayati ve herkez saygı duymak zorunda. haklısın bizim toplumumuz bu konuda saygı duymuyor ve bana göre yanlış birşey saygi duymak gerekir

0|1
    0|2
  • Abi bizene. Niye karışıyosunuzki LGBT ye. Sana sarkıntılık yapıyosa ben LGBT bireylerinden değilim de saygı göster çekil yoluna

0|0
    0|2
  • ya GAY LARI

0|2
    0|0
  • Benden uzak dursunlar

0|0
    0|0
  • Notr

0|0
    0|0
  • Saygı duymak gerek. Yapacak bişey yok. Bana zararınız dokunmadığı sürece benimde dokunmaz.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenler erkeklere düşen kız sayısının ortalamasını azaltıyor 😉 ama lezbiyen bir arkadaşım olsun isterdim

0|0
    0|0
  • Bakmıyorum

0|0
    1|0
  • Ben dışlamıyorum. Benden uzak olun yeter. İğreniyorum.

0|1
    1|0
  • Valla insan kendi yaşamını seçmekte özgürdür ve heleki bu çağda insanlar sizi dış girebilir anca siz her zaman bu dünyanın bir parçası olacaksınız elbette

0|0
    0|0
  • 139bucuk derece

0|1
    0|0
  • Pasif gayim :)

0|0
    0|0
  • Bir insani cinsel tercihi icin yargilamak kimin ne haddine

0|0
    0|1
  • yorum yapmam ama onaylamam da. gördüm Zaman kafamı çeviririm

0|0
    0|0
  • herkesin kendi hayatı karışmak düşmez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 26

• Ben dışlamıyorum da iğrenmiyorum da kinimde yok ama bazen görünce gözüm pek alışmadığı için gözüme iğreti geliyor bana sevdiklerime zarar gelmediği sürece bir sıkıntım olmaz

0|0
    0|0
  • Zengin lgbtli bireylere bir şey olmuyor yine fakir fukuraya oluyor olan. İstemsiz bir kalıpyargı yerleştirilmiş ve bunun yanlışlığı gözümüze sokulmadan anlamıyoruz. Şahsen ben olumsuz bir düşünceye sahip olduğumun farkında bile değildim uzunca bir süre. Haklarında hiçbir şey bilmeden savurduğumuz düşüncelerimiz var. Trans nedir çift cinsiyetlilik nedir bilmeden etmeden karşıyız her şeye. Çünkü herkesin bir olması gerek, sürüyüz biz. Farklılık da neymiş, neden kabullenelim. Oysaki hayat farklılıklarla güzelleşir.

0|0
    0|0
  • müslümansa bunun günah olduğunu bilsin atiest deist agnostik makarna canavarına inanansa çokta şey yapmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Lgbt bireyiyim ve escinsellere saygıları yok bazılarnn valla nediyem canları sağolsn 😂

0|0
    0|0
  • Elimde değil iğrenç geliyorlar.

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım gelişme var eskiden bunun dahi lafı edilemezdi şu an haklardan söz ediyoruz

1|0
    0|0
  • Ben karışmıyorum ama bu duruma sapkın olduğu için gelen cok insan olduğuna inanıyorum ve bu şekilde baktığım için iğreniyorum

0|0
    0|0
  • Bende haksızlıga ugradıgımızı düsünüyorum ama artık umrumda degil insanlar.

1|0
    0|0
  • Haksızlığa uğradıgınızı düşünmüyorum, oldukca rahat yasıyorsunuz.

0|2
    0|0
  • Herkesin kendi hayatı.

0|0
    0|0
  • Dışlanmamanız gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Saygım var

0|0
    0|0
  • farklılıklara saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • Normal olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Desteklemiyorum toplumun ahlakını bozuyorlar

0|0
    1|0
  • Homofobik degilim

0|0
    0|0
  • bende oyle dusunuyorum fakat elden bisey gelmiyor senelerdir böyle

0|0
    0|0
  • bıreyım bende :D

0|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı

0|1
    1|0
  • aşırı yanınızdayım.

0|0
    0|0
  • Saygi duyuyorum

0|0
    0|0
  • evet dışlanma var. bence gayet normal bir şey diğer kimseleride pek ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Hayır. yvzgbz

0|0
    1|0
  • Haklısınız saygı duyulmalı sizlere ancak eşcinsellere evliliğin yasal olması taraftarı değilim

0|0
    0|0
  • Trans kadının öldürülmesine üzüldüm cidden.

0|0
    0|1
  • artık dışlanmıyor ülkede kerimcan vs farklı bir bakış açısı getirdi. herkes özgür olmalı. kendi seçimlerinin dışında olan şeylerle yargılanmamalı

0|0
    0|1
Yükleniyor...