Kız arkadaşlarıma çok bağlanıyorum Lezbiyen miyim?

Yani duygusal olarak baglanıyorum küsünce aglıyorum falan fazla önemsiyorum cinsel manada değil kesinlikle. Lezbiyenlikle ilgisi var mı bunun

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• yok alakası yok. arkadaşlarına değer veriyorsun demektir.
    erkeklerden hoşlandığın gibi hoşlanmıyosan arkadaşlarına değer veriyorsun ve duygusalsın narinsin demek olur o.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lezbiyenlikle alakası yok be sadece onemsiyorsn seviyrsn 😊

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tabi kı yok. Sadece sadık bir insansın. Aşırı sevgi ve sevdiklerini kıskanmak her insanda var olan bir şey. Her sağlıklı insanda olmasi gereken bu.

1|0
    0|0
  • Lezbiyenlikle alakası yok bunun sadece duygusalsın kendni onların yerine koyuyorsun

1|0
    0|0
  • acaba ben lezbiyenmiyim diye soruyorsan kendine evet sen lezbiyensin veya lezbiyen olma yolunda emin adimlarla yuruyorsun bol şans

0|0
    0|0
  • Beyni ni

0|0
    0|0
  • Yok ya

0|0
    0|0
  • Sayılmaz o kadar ama ilerde cinsel bir eğilim de gösterirsen çok alakası olur..

0|0
    0|0
  • bunun icin asil soru bir erkek yerine hayatinda bir kadinla beraber olmak istermisin?

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • sevismedigşn sürece sıkıntı olmaz bence :))

0|0
    0|0
  • var hemde çok napacaskin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır. Sadece çok değer veriyorsun demek.

0|0
    1|0
  • arkadaş olarak fazla seviyor olabilirsin normal birsey bu

0|0
    1|0
  • Mal misin kızım bizim de yakin arkadaslarimiz var bizde ksuunce uzuluyoruz lezbiyenlik mi bu cahil cahil konuşma

0|0
    1|0
  • Yok canim ne alaka

0|0
    1|0
  • hayir degilsin

0|1
    1|0
  • yok.

0|0
    1|0
  • böyle seylerı nasıl dusunebılıyosunuz ya tabıkıde hayır

0|0
    1|0
  • Duygusal bir insansın sadece, eşcinsel değil

0|0
    1|0
  • yok ..

0|0
    1|0
  • Hayir alakasi yook

0|0
    0|0
  • Yok bence.

0|0
    1|0
  • buna lezbiyen diyebilmek için erkeklerle olan bağlantını da bilmemiz gerekir. belki de kız arkadaşından hoşlanıyorsundur duygusal anlamda. bu kötü bir şey değil. belki de biseksüelsindir. ayrıca sen kendini bizden daha iyi bilirsin iyice düşün , elbette bir sonuca varırsın sadece kendine dürüst ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...