Kızlar özellikle sorum size : bir soruya yorum attığınızda sizi pişman eden nedenler neler ya da pişman oluyormusunuz?

Merhaba dikkatimi çekiyorda ister gizlensin ister gizlenemsin bayanlar bazı sorulara yorum yazınca ya soran tarafından ısrarla ya da başkası tarafından ısrarla yazıyorlar yurmunun üzerine sanki soranlar soruya cevap değilde soru üzerinden partner arıyor gibiler çok sıkıştırılan bayan gördüm bu konuda böyle durumlarda yorum yazdığınıza pişman oluyrmusunuz?
Abazaları geçtim olmayanlarda verilen cesur soruya atlıyorlar hemen

kızlar özellikle sorum size :  bir soruya yorum attığınızda sizi pişman eden nedenler neler ya da pişman oluyormusunuz?

Güncellemeler:
3ay sözüm efendice yorum yapan erkeklere değil askıntı olup haddini aşanlaradır.

1|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Cinsellikle ilgili. bir soruya yorum attığımda sonradan acaba hakkımda kötü düşünürler mi dedigim oluyor. Sonra da fikrimi özgürce ifade ettim niye kötü düşiiünülsün ki diyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen cevabıma yorum yapılması aşırı derece de rahatsızlık veriyor ka saçma sapan güncellemeler yapacağına buna bir çözüm bulsun ya da banane yaa 😀

0|1
    0|0
  • fesat dusunmeleri.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...