Evet kızlar alsancak (izmir) de oturuyosunuz ve yanınıza tanımadığınız erkek geldi nazikçe tanışalımmı dedi ne dersinz?

evet kızlar alsancak (izmir) de oturuyosunuz ve yanınıza tanımadığınız erkek geldi nazikçe tanışalımmı dedi ne dersinz?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu tamamen hayatında ilk defa gördüğün hiçbir iletişiminizin olmadığı bir kızsa konuşacağım %95 ihtimal hayır olurdu çünkü öyle güvensiz olmuşuz ki tanımadığimız insanlara karşı.. karşıdaki kişi otomatikmen tecavuzcu sapık pislik adamın teki oluveriyor zihinde. ama o kıza selam vermesen o seni görse dahi birden bu sapık tecavuzcu gibi düşünmez. Okadar ince ve saçma bir şey ki bu. Tamamen ailemizin kücüklukte yabancılarla konuşma digerek egitiminden başlayıp haberlerde cıkan sapıklıklarla bitiyor. Tek bu da değil, her kız bir değildir de. Rahat ve rahat olmayan kız vardır, cesur ve cesur olmıyan, korkak ve korkmıyan gibi Ha birde şöyle düşün senin nazikce tanışmana izin veren belkide hayatında iyi rol kaplıyan kız 1 saat sonra başkası içinde aynısı olacak diyorum ya bu tamamen yetiştirilme kişilil çevreye bağlı. Ha birde sana :D arkadaşım gibi gelip yılan gibi kıza tanışalım arkadaş olalım dersen birden neden gibi birşey olur bunun yerine yere birşey düşür onun tarafına at o versin ona üstundeki tişortu sor çantasını sor kız milletiyiz korkularımızdan yerine sevdiklerimizden başlangıç yaparsanız herşey farklı olabilir belkide :D bunlar benim düşüncelerim ve bildiklerimdi

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Alsancakta seneler önce bunu yapardım. Alsancaklı, Amerika'da okuyan kızlara sormuştum bir defa mesela, hoş muhabbet ettik, hatta biletleri için tavsiyeler verdim.
    Kordon'da Alsancaklı olmayan iki kıza demiştim. Hayretle baktılar. 'Var mı Böyle birşey, erkek bize konuşuyor,'falan diye etrafın duyacağı şekilde dediler, tiplerse tam ucuz, yoldan geçen arabalara pas veren kızlardı. Kısacası klas Alsancak kızları konuşur, çok çok erkek arkadaşım var tanışamam der; dışarıdan gelen kırolarsa tersler.
    Bence Alsancak Türkiye genelinden gelenleri Avrupalılar gibi Vize ile almalı, o zaman klasını korur.

0|0
    0|0
    • 3ay

ahhaha bencede kanka :D kendini bilen kızlar sevgilim var ama sohbet edelim diyolar kanka olup konuşuyoz :D

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayır derim Deniz kenarında denize baka baka dalmışım düşüncelere ikinci bir insanla tanışma niyetim olmaz reddederim

0|1
    0|0
  • nazikçe ziktirip gider misiniz derim 😇

0|4
    0|1
  • O zamanki kafama göre değişir 😂

0|1
    0|0
  • Bir şey demem yoluma devam ederim

0|1
    0|0
  • Neden izmir?

0|1
    0|0
  • oldugum sehirle alakasi yok hayir der tesekur ederim o kadar

0|1
    0|0
  • Duymamazlıktan gelirim

0|1
    0|0
  • Normal bir insana bnziyorsa olbılır

0|1
    0|0
  • Hayır teşekkürler..

0|0
    0|0
  • Sebep derim

0|1
    0|0
  • Ben oyle sorulu cevapli tanisamam bana daldan duser gibi olucak

0|0
    0|0
  • yuzune bakarim bir bir sey soylemeden mimiklerimle gitmesini soylerim gitmezse ben kalkarim yanindand ncjc

0|0
    0|0
  • Eğer düzgün bir insana benziyorsa olabilir.

0|0
    0|0
  • hayır erkek arkadaşım var teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • İmdaat polisss ırz düşmanı varrr ansnsmmsls

0|1
    0|0
    • 3ay

oldu olucak bide molatof at :D

• 3ay

şaka de nolur :D ahahahahha

• 3ay

Ciddiyim ya link atıyorlar ilk bir kaç defa tıkladım. Sonra bir kız soru sormuş bunu yapan erkeklere. Dedim bunu herkese yapıyorlar. Daha neler neler var. Pembe hesap aç gör diyorum 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 4

• İzmir kızı kibarca reddeder hoş bir tipin yoksa :)

0|1
    0|0
  • eski nesilde tanışalımmı diyorduk cevap vermıyordu ye nesil tekme tokat dalıyor tanıdıklarla sevgili oluyor tanıdıklara veriyorla r

0|0
    0|0
  • Çeşmedeyim böylesi burda yok

0|0
    0|0
  • Neden İzmir modern şehir diyemi yoksa oranın kızları kabul etmese bile nazikçe yok mu der

0|0
    0|0
Yükleniyor...