Fal yorumu yapabilirmisiniz?

Falıma yorum yapabilirmisiniz?

Fal yorumu yapabilirmisiniz ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün falın biraz daha karamsar. Yine tercihlerin konusunda söylediklerim geçerli. Hayat sana istediğin seçenekleri sunmaya hazır. Ulaşmak istediğin bir hedef var ve oraya doğru uzanıyorsun. Şu ara etrafında olan bitenleri dikkatle takip etmelisin. Gözlem yapman ve sakin olman önemli. Senin iyiliğini istemeyen biri var etrafında. Bu kısa dönemi atlattıktan sonra karar vermen gerekecek bazı konularda. Bu kararlar hayatında köklü değişimlere yol açabilir. Dikkatli düşünüp dikkatli karar vermelisin. Ancak ayağına g3len fırsatı da çok fazla düşünüp kaçırma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkanda bir tehlike var ve hakkında konuşan insanlar bir yolculuğa çıkabilirsin veya biriyle yemeğe mertebesi yüksek biriyle tanışıcaksın ve seni izleyen birileri olacak bazı konular hakkında sessiz kalman gerek
    Tamamen eğlencesine arkadaşım anlamam ben faldan maldan inanmam da😂😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Ahaha Ellerine saglik 😂😁

Erkekler Ne Diyor 10

• cevrende 3 kısı var ve o kısılere dıkkat etmelısın cunkı sana yararıda dokunucak zararlarıda ama yınede dıkkat etmelısın o kısılere ayrıca saglıgın ıyı degıl gıbı bıraz da ona onem vermelısın falın guzel cunkı zor bır hayatın olucak ama sonunda mutlulugun zırvesınde olucaksın :)

0|0
    0|0
  • Bu gece uykunda karabasan gelicek

0|0
    0|0
    • 3ay

Kesinnnn

• 3ay

Valla dediklerim çıkar dalga geç sen :/

• 3ay

Senin yolların hep tıkalı ya diğerlerindede milletn gözü var hep sen çok kıskanılıyon etrafındakiler kıskanıyo seni 😱

• kaçtır bakıyorum şu fal sorularına bir kişide recep ivedikteki ; sana kabaran bişey var espirisini yapmıyor yahuu unutulmu zaar noldu ki? ;)

0|0
    0|0
  • 3. resimde yaprak arayan zürafa var

0|0
    0|0
  • Falına baktım. Diyor ki:

" artık bu sitede fal paylaşmayın nolur mk ya!"

0|1
    0|0
  • ben bu fala yorum yapmıştım sanki

0|0
    0|0
    • 3ay

Ahaha 😅 Yok yapmadin bu yenisi fincan ayni sadece😁

• 3ay

Yok 😅

• 3ay

Süper

• At'mi o :))

0|0
    0|0
  • karabasan var

0|0
    0|0
  • Tabakta canavar var adam seni kaçırcak şaka bir yana Maide suresi 90. ayet oku

0|0
    0|0
  • Hayatına bir at giricek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oo hemde nasıl

0|1
    0|0
  • Başı kapalı bir düşmanın var. Ve bir zürafa gördüm. Yükseleceksin. Iyi anlamda

0|1
    0|0
    • 3ay

Hmm tahmin ediyorum o düsmani😁 Insallah

• Yapamayiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...