Hangi ırka mensupsunuz ve hangi partiye oy veriyosunuz amaç provakatörlük değil normal bir soru?

Evet bunu merak ediyorum bazen ilgi çekici sonuçlar ortaya çikiyo? Kimseye satasmadan güzel bir soru sorduk buyrun?

Güncellemeler:
3ay Devam
3ay Hayde

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Irk ve parti arasında bir bağlantı göremiyorum.
    Bu zamana kadar hep mhp-chp verdim.
    Bu saatten sonra hdp vericem.
    bir bok olacağı yok muhalefetten. Diş geçirirse bunlar geçirsin.
    Hem zaten son 60 yıldır sağ taraf çok tatlı zikiyor bizi. Birazda bunlar sevsin ne çıkar?

0|1
    0|0
    • 3ay

Kardeşim kişisel hirslarini hdpye oy vererek kendini tatminmi edicen hain onlar pkk uzantisi sen chp ye ver en iyisi yakişmaz sana hdpye oy vermek

Kızlar Ne Diyor 6

• Türküm MHP ye oy veriyorum 😂

0|0
    0|0
  • Babam kirim tatari annem Turk henuz oy vermedim siyasi goruslerimde tam oturmadi

0|0
    0|0
    • 3ay

Mhp ye ver

• 3ay

Hayir derim ben mhp ye ver

• 3ay

Kardesim 18 yasinda bir insana nasilda gel su partiye oy ver diyosun vereceği varsada vermez insanları nefret ettirmeyin kendinizden !

• Tatarım ama pijama partiliyim jsnxksmd

0|0
    1|0
  • İcim alev alev MUSLUMAN
    Dışım ışıl ışıl TÜRK 👊

Oyum... Ak Parti 👊

0|1
    1|1
    • 3ay

Ben mhpliyim ama ak parti bize yakin bir parti o yuzden severim davamiz turk islam

• 3ay

Helal 🙏

• Tatarim mhp ye oy veriyorum

0|0
    0|0
  • TÜRK'üm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Türküm ve gönlüm Vatanım'dan yanadır ırkçı değilim şayet riya haramdır, bir bayrak altında olan herkes eşittir ve onun gölgesinde olduğu müddetçe birdir, parti dersen hayatimda hicbir partiye oy vermedim şimdiye kadar.

0|1
    0|0
  • Soyum laz. Hiç bir partiye oy vermiyorum çünkü Allah azze celleden başka kanun koyucu başka bir ilah yoktur. Ayrıca İslam dininde ırkçılık olmaz muslumanlar ancak kardeştir. Laxi türkü kurdu olmaz. Ya mu-min olur insan ya kâfir ama ırkı olmaz

1|0
    0|0
    • 3ay

Kardesim ben irkcilik yapmiyorum ayrica lazlar turk değil ama vatanini herkesten çok seviyo bende lazlari severim hainlerle ayni kefeye koymam

• 3ay

Yok kardeşim yanlış anlama ırkçılık yapıyorsun diye demedim dusuncemi paylaştım da paylaşım tarzim isyan gibi oldu :)

• 3ay

Aynrn sikinti yok ya biz herkesi iyi taniriz lazlarıda iyi tanirim nasilki kendimden suphe etmiyosam lazlardanda etmem

• Türküm Türk-Kürt kardeştir Pkk kalleştir ilkesini benimsiyorum oyumu AKPARTİYE veriyorum

0|1
    0|0
  • Türk'üm MHP ye verdim oyumu son seçimde daha siyasi görüşüm net değil maalesef

0|1
    0|0
  • Ak...

0|1
    0|0
  • Türk oğlu Türk'üm. Taraf tuttuğum bir parti yok ülkem için hangisi çalışıp çabalıyorsa o'dur.

1|0
    0|0
  • Melezim kanka anne tarafı Rus Tatar
    Baba tarafı Arap Türkmen İtalyan :)

0|0
    0|0
  • Türküm Türk partisine Mhp

0|0
    0|0
Yükleniyor...