Yeni okul ve yalnız ben?

lise sondayım ve babamın saçma bir kararıyla yeni bir okula yazıldım bütün arkadaşlarımdan ayrıldım... bizim okul biraz erken başladığı için gitmek zorundayım bu arada 18 yaşındayım şimdi laf olmasın...
gelelim konumuza sınıfımdakiler çok salak yani hiçbiri arkadaşlarım gibi değil garipler tek takılmakta istemiyorum yarın gene okulum var ne yapıcam bunların arasında bir tavsiyesi olan varsa yazabilirmi şimdiden teşekkürler 😊

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim sınıf da da öyle salak tipler vardı. Dolayısıyla dört yıl boyunca yakın sayılabilecek arkadaşım dahi olmadı. Sadece birbirimize selam veriyorduk sınıftakilerle. O yüzden bir yıl sabret. En azından benim gibi dört yıllık bir yalnızlık çekmeyeceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bırak tek iyidir

0|0
    0|0
    • 3ay

öğle yemekleri falan? hiç alışkın değilim tek başıma yemeye..

• 3ay

Şu an düşündüm ve haklisin tek başına çok garip oluyor ayy bu kızlarda hicmi yanına gelmedi gel gezelim yiyelim kız sen bizim okula gelsen ben öyle mi yapardım

• 3ay

diyorum ya eski okulumdaki arkadaşlarımı bırakıp bu ortama düşmek çok kötü oldu.. katlanıcam artık bu bücürlere.

Yükleniyor...