Neden iyisi bizi bulmaz?

Neden kaderimizde hep kotuler vardir?
İyiyi iyi neden cekmez hep iter?
Doganin kanunu mu bu yoksa

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• O guzel insanlar, guzel atlara binip gitti de ondan.

1|0
    0|0
    • 3ay

Geri gelsinler? Neden gelmezler hic?

• 3ay

Kaybetmemek icin ugrassan da artik eskisi gibi olmuyorlar maalesef ya onlar da uyum saglamis oluyor dunyaya ya da fazlasiyla küs oluyorlar :)

• 3ay

Valla akisina birakcaksin ya, olmuyorsa zorlamayacaksin, hayat birilerinin seni uzmesi icin cok kisa. Disarda kesfedilecek cok guzellik var bence. Sadece birazcik desmek gerekiyor.

En İyi Kız Görüşü

• seven hiç sevilmediği gibi :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İyilik-kötülük neye göre ölçüyoruz bakmak lazım. Mükemmeli aradıkça her bulduğumuz kötü, dizilerden- filmlerden gördüklerimiz üzerine hayal kurdukça her bulduğumuz eksik kalacak. Evvela son hatasızın 632 yılında öldüğünü, ondan sonra doğan her kulun bir şekilde kendini yaratan Allaha karşı günahkar ve hatalı olduğunu kabullenmek lazım. Bencillikten geçip birbirini tamamlamaya oynamak lazım. (tabiki bence)

1|0
    0|0
  • Çünkü sen iyi değilsin, iyi niyetli değilsin, iyiyi hak etmiyorsun.!.
    Ne demiş Bergen ablamız ;
    Hatayı, günahı kendinde ara.

0|0
    1|0
  • İyiler hep kazanır felsefesi yalandır ben asla inanmıyorum onaa.. Mesela ben cok iyi karaktere sahibim iyi insanım eminim yani ama kaybediyorum? Hemde haketmediğim halde.. Doganın kanunu bu yapacak birşey yok ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

O zaten yalan sozum ona degil de en azindan iyiler destek olsaydi birbirlerine

• 3ay

İşte bu sozunu taktir ettim. Keske layn keske.. !!! :((((

• Yoo iyiler var. Ama hepsi friendzoneda duruyo. Gidip p! çleri buluyosunuz 😁👍🏻👏🏻

0|0
    0|0
  • İyi yi sen istemiyorsun aslında
    Kötüler daha çekici gelir
    Dün örümcek adami izledim iyi olduğu için seveni çok azdı

0|0
    0|0
    • 3ay

Zekiler cekici geliyor bana kotuler degil. Zeki insanlar da hep kotu cikiyor. İyiler genelde aptal

• 3ay

İstemem amca sag ol.

• 3ay

amcan yesin seni

• Bir birini tamamalmak için 😊

0|0
    0|0
    • 3ay

Kotuler diger yarim olacaksa yarim kalmayi tercih ederim fikrimizi sormadan kimler karar verdi buna :(

• 3ay

Nasıl anladıysan umurumda değil kalkıp bide görüşün açıklamasını yapamam

• secımler senın kader dıyemezsın senın begendıgın kötü cıkıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

İyi saniyorum insanlari kendilerini melek gibi gosteriyorlar iclerini nasil okuyayim

• 3ay

Yalan. Onca masum oluyor ne ediyorlar da buluyorlar? O soz de yalan.

• 3ay

benım dememle fıkrın degıscek olsa zaten detaylı anlatırdım neyse

• Adam sormus efendim Allah banada zuleyha givi bir es nasip edermi demis

Efendimiz de buyur mus. Sen bir yusuf olda zuleyha seni bulur.

Yasadigin hayati gozden gecir

0|0
    0|0
  • İyi mi idiki, kotu olmasın.

0|0
    0|0
  • Sorunu bana biraz aaçbilirmisin kötüden kastın nedir

0|0
    0|0
    • 3ay

Dunyadaki kotu acimasiz igrenc insanlarin hepsi

• 3ay

Guzel demissin umutlu olmak harika ama herkeste olmuyor iste yogun olarak :) umut cogu zaman uzuntu veriyor

• 3ay

lise hayatım boyunca 1 tane adam gibi arkamda duran arkadaşım oldu onun dışında asosyalim sabahları tek başıma giderim koşmaya gelen pek olmaz zamanımı oyunlarda bitirdim eskiden vücut yapım iyiydi sonra bıraktım şu an duba gibiyim ama yarı mutluyum ama birgün aydınlanırız inş. Umarım yaradan da sana mutluluğu nasip eder

• iyi iyiyi cekmez

0|0
    0|0
  • cok guzel bir soru neden iyisi sizi bulmaz iyisini beğenmiyoruzda ondan hep gonlumuz guzellerde veya yakısıklılarda sevende degil seven aski ile gozumuzun onunde ama görmezlikden geliyoruz.

0|0
    0|0
  • Çünkü kadın aslında iyi degildir

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne kotulugunu gordun
      Erkek cok mu iyi neden hirsizi sapigi katili %90 erkek?

• 3ay

Orasi da oyle ama sucu bir tarafa yukleme. Erkekler de doyumsuzdur

• 3ay

Doyumsuz mu :D doyurmayi denemiş gibi konuşuyorsun bizim millet en fazla yarım saatte biter

• Sen iyi olursan iyi seni bulur.

0|0
    0|0
  • Çünkü siz kadınlar mazoşistsiniz. Sürekli acı çekmeyi ve ulaşılmazı istersiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Erkekler de sadece aci cektiren sadistlerdir...

• 3ay

Benim sozum aska degildi. Ask basit bir sey dunyada daha degerli seyler var

• 3ay

Aşk basit bir şet değil

• İyiyi görmek istemediğiniz için

0|0
    0|0
  • Lan sanki iyiyi bulunca sahip çıkacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen hiç zıddıyla hemhal olmayan bir şey gördün mü ben hala göremedim görsem bile sadece istisnaiydi bu durum...

1|0
    0|0
    • 3ay

İyiyi cekmek icin kotu mu olmak gerek

• 3ay

Kotu kotuyu mahvederdi iyi de iyiyle hep iyi kalirdi birbirlerine bulasmazlardi kusursuz adalet olmaz miydi bu?

• 3ay

Eee o zaman cennet-cehennemin ne manası kalırdı işte biraz düşünce gücüyle onların varlığına erişebiliriz.. Dünyaya adalet değil, tamamen zıt terimler armağan edilmiş oysa diğer alemde iyinin kötüyle olan mücadelesine karşın cennet müjdelenmekte. Bu görünenler belkide bütün gördüklerimiz bizi çok ulvi gerçeklere götürüyor.
      Kusursuzluğu yok ediyorsun çünkü insanlığa tamamen ters orantılı bir kavram bu. İnsanın olduğu her yerde fitneler, hasetlikler, hırsi rekabetler baş gösterir zira insan tek başına bir varlık değildir. İçinde farklı bir kendisi daha vardır bir yanı güzeli arzular fakat bir tarafı o güzeli kabul etmez ona zarar vermek ister. Kötünün kötüyü çürütmesi değil bir de onunla aynı safları savunduğunu düşün aynı amaç için yaşadıklarını o zaman dünya zulüm yerine dönerdi mutluluğun esamesi iyi insanlar için okunamazdı.. Yani kusursuz adaletin sağlanması için kusursuz insanlar olmamız şart bunun olması ise mümkün değil..

• Kötülere fırsat verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...