Annem neden böyle yapıyor? ?

Arkadaslar benim cocuklugum cok guzeldi fakat sonra babam borc batagina girdi annemle ayrildilar annem bana hep babanla konusabilirsin diyodu bende az da olsa konusuyodum sonra niye onunla konusuyon falan demeye basladi bir hata yapsam en ufak biseyde yere su bile döksem hemen sinirleniyo topla esyalarini git diyor ve gercekten beni disari atiyo tüm gece kapida kaliyorum sabah bidaha aliyor bir sey istiyorum anne sunu alirmisin diye tamam alirim diyo sonraki gün sen hak ediyomusun falan diyo yemek yiycem izin vermiyo abim var siddet goruyorum ama oyle boyle degil kolumu kirmisti hatta diyorum bunu anneme o yapti diye yapar o hak ettin demekki diyor her gun evi silip supuruyorum bugün ne yaptin anca yattin diyor asla yaranmiyorum hic sevmiyor beni hep bagiriyo kiziyo vuruyo evden atiyo babamin bana verdigi parayi elimden aliyo kendime bise aliyorum hemen çöpe atiyor neden boyle yapuyor bir akil verin dayanamiyorum artik hasta oldum 2 hafta hastanede yattim gene bana kizdi senin yuzunden 2 hafta süründüm hastanelerde diye oysaki bir kere bile benimle ilgilenmedi neden böyle arkadaşlar

0|0
51

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...