Yalan soylemek cok kotu bir alışkanlık :( :(?

ya ben anlamiyorum yalan soylemeyi alışkanlık haline getiren insanlar var gereksiz olsa bile yalan soyleyenler arkadaslar sizce bu cok tiksindirici değil mi cok onem veriyorum asirimi oluyo artik nefret ediyorum birinin yalan soyledigini farkedince...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim tanıdığım abi dediğim biri var yalan söylemeden duramaz bir konu aç yanında illaki onun da anlatacak anısı vardır konu nolursa olsun bir de üstünlük gösterisi yaparak senden iyi oldugunu ispatlamaya çalışır bu gerçekte bir rahatsızlıktır söylemeden duramaz bazıları

1|0
    0|0
    • 3ay

tahammül yok oylelerinden her yerde var benimde tanidigim biri vardi oyle bir gün dayanamadim fena bozdum artik midem bulaniyor o an sinirlerim tepeme cikiyor geliyolar resmen...

• 3ay

İnan ben de rezil ettim ama on dakika sonra yine aynı :) yalan yuva yapmış işte ne yapsan da değişmiyo sadece ortamından uzaklaştırırsın en iyisini yaparsın

• 3ay

aynen öyle haklisin :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Alışkanlık haline gelince evet kötü.

1|0
    0|0
  • Acizliğinin göstergesi

1|0
    0|0
  • Bende tiksiniyorum yalan soyleyenlerden (yalan soyluyor)

1|0
    0|0
  • Karşındakinin yalan söylediğini bile bile dinlemek var birde, nasıl tiksinç bir şey.

1|0
    0|0
  • aynen katiliorm sana

1|0
    0|0
  • hangimiz yalan söylemedikki ama

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen bir arkadaşım vardı gözümle gördüğüm şeyi bile yalanlıyodu ve bir keresinde söylediği yalanı unutmuştu yani öyle yalan söylüyodu tiksindirici

1|0
    0|0
  • Cok kotu hemde

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle.

1|0
    0|0
  • 3 yıl önce bende öyleydim ama şu an yok öyle bişi

1|0
    0|0
  • Hastalık derecesinde yalan konusan var