Bir ortamdayken biri bana laf soktuğunda ne yapmalıyım?

Bu sorum cok ciddi ayni ciddiyetide sizde bekliyorum. Bir ortamda biri bana laf soktugunda nasil tepki gostermem gerek ben g. t olmayi pek hazmedemeyen birisiyim?

Güncellemeler:
3ay guncel
3ay guncel 22

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Lafi yapistir gitsin ama unutma ne kadar seri cevaplarsan o kadar sert yerin dibine sokmus olursun 👍🏻🤘🏻

0|0
    0|0
    • 3ay

Eyvallah kardesim beynime kaydettim

Kızlar Ne Diyor 9

• Kahkaha at 😉

0|1
    0|0
    • 3ay

gulmek ise yarar mi

• 3ay

acikcasi detay istiyorum biraz

• 3ay

Eğer birisi sana laf sokuyorsa niyeti bellidir. Ya seni küçük düşürmek istiyordur ya da seni kullanarak kendi çapında ortamda espri (!) yapmak istiyordur. Senin onun lafına bozulman zaten onun amacı. Sen taksan bile bozulmasan bile belli etmeyeceksin

• Düz suratına bakarak gül
    Onun seviyesine inmeye gerek yok

0|0
    0|0
    • 3ay

gulmek ise yarar mi

• 3ay

Hayır hani şoyle bir dudağının kenarı kalkar alaycı bir şekilde 😏😏

• 3ay

Kahkaha atılmaz mal sanar

• Ağzın iyi laf yapıyorsa lafın altında kalmayıp üste çıkmalısın seni ezmeye çalışanı un ufak etmelisin ki herkes haddini bilsin susma

0|0
    0|0
  • laf sokmaya çalışma sadece gül gülüşünle ez :D

0|0
    0|0
  • Karşi laf ssokmalısın. Eger iyi drgilse hazır cevaplılığını geliştir

0|0
    0|0
  • Eyer cevap verebilceksen ver eyer veremiyeceksen karizmatik bir gülüş yap ve yapabildiğinn en iyisi bumu de git

0|0
    0|0
  • ben direkt pat diye yüzüne ne diyon sen niyetin ne diyorum pek çevren kalmıyor ama yediğin laf içinde de kalmıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

ya benim aklima bazen cok guzel seyler geliyor oturtuyorumda bazende hani aklima bir sey gelmiyor tikanip kaliyorum o zaman senin gibi mi yapicaz

• 3ay

Yani nasil yapiyorsun acar misin biraz

• 3ay

Örnek gelmedi aklıma ama karşımdakinin laf sokma amacını hissettiğimde yani bile bile üstüme geliyorsa veya lafı çarptırıp amacı kalbimi kırmaksa ne diyosun sen ne ima ediyorsun diye çıkışıyorum çoğunda aynı özellik var hemen ben öyle demedim ki diye ezilip büzülüyorlar bunu yapmayı seviyorum tabi bazende ağzım iyi laf geldiğinde yapıştırıyorum veya daha sonrasında kinimi alıyorum asla bırakmıyorum şerefsizlerin lafını

• Saygı çerçevesinde İçinden geleni

0|0
    0|0
  • sende onu gt et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• G×t gibi davran

0|0
    0|0
  • banada sürekli sokuyorlar ayaklarım 49-50 numara olduğu için

0|0
    0|0
  • ağzın laf yapmalı ve kıvrak bir zeka lazım ama bende de yok ya

0|0
    0|0
  • Durup dururken sokmaz heralde şahsen şu zamana kadar kimse bana laf sokmadı ortamlarda

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim bulundugum ortama girde goreyim seni kurtlar sofrasi mk

Yükleniyor...