Dostumdan cok agir bir kazik yedim?

Cok canim yaniyor , fotograflarini gordukce icin aciyo nefes alamiyorum. cikti hayatimdan ve yasadjklarima tahammul edemiyorum. gercekten cok kotuyum.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu yediğin ve yiyeceğin kazıkların toplamına hayat diyeceksin. Eğer yakınlarından yediğin ilk kazıksa, gerçek yaşama hoşgeldin. artık büyüyorsun ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ilk kazik degil. Beklemedigim bir kazikti. artik hayatimda kimse olmayacak sanirim. Cunku kimseye guvenim yok bu saatten sonra

• 3ay

Genelde beklemediklerimize kazık diyoruz zaten. yine birilerine güveneceksin, yine kazık yiyeceksin. ;) malesef böyle

• 3ay

Sagol cok iyi moral verdin

En İyi Kız Görüşü

• Allah kimseye dost kazığı tattırmasın aşk acısı falan yanında hikaye yani

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayat denir bunun adına zamanla alışırsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Kimseye guvenmiyorum bu yuzdende az tek dostum vardi. O da gitti.. bu sekilde hayat surduremem

• 3ay

Kriter listemde hicbisey kalmadi artik.

• 3ay

Nefes alıyorsan yeterlidir

• Koyamina yak bir cuvara

0|0
    0|0
  • Ne oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Noldu anlat istediginde

0|0
    0|0
  • daha karsina yeni insanlar cikacak çok daha iyi dostluklar kazanacaksin merak etme

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten cok zor guvrnen dost olan biriyim. ama o bile yaptiysa herkes yapar. insanlara guvenim yerle. bir oldu. Asosyal asosyal takilirim artik. cok canim aciyor. resim attiginda falan

• 3ay

Biriyle paylasma ihtiyaci dertlesne ihtiyaci yeri gediginde gulme krizlerjne girecegim alisverise ciktigim bir dost ariyor insan

• 3ay

herşeyi oluruna birak o zaman daha sonra ne olur diye düşünme o anlik eglenmene bak mutlu olmaya bak anin tadini cikar gez toz dolaş ama kimseye haddinden fazla güvenme çünkü sonunda herkes gidiyo

• Hala dostum diyebiliyo musun sen ya

0|0
    0|0
    • 3ay

Cok moralim bozuk.. o diger dostlariyla gezmelerdeyken ben evde onlarin snaplerinj goruyorum.

• 3ay

Üzme kendini takmamaya çalış diycem sanki bir şeye yarıycak

Yükleniyor...