Sizce orada nasıl davranmalıyım?

Simdi ben hayli pahali bir okulda burslu okucam. Evimden cok uzak pahali bir yerde. Hem asosyal hem hasta hem de psikolojik olarak yipranmis cirkin bir kizim. Ama biraz mutlu olmak istiyorum. Orada nasil arkadas edinicem nasil ezilmemek icin neler yapicam?

• Ne yaparsan yap cok ezecekler
    41% (9)42% (5)41% (14)Oy Ver
  • Soyle davranirsan harika olur senin icin:
    59% (13)58% (7)59% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini kasmana gerek yok kimse senden üstün degil.

Gideceğin okulda en başarılılardan biri oldugunu ve çalıştığın takdirde okulun en iyileri arasına girme potansiyelini unutma.

Psikolojini düzelt ve özgüvenini arttır. Kimseden çekinme. Bir gün öleceğiz zaten bu telaş niye?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ailenin maddi durumu cok mu kötü?

Bende özel bir üniversite de tam burslu okudum son sınıfım artık, bilmiyorum ben hiç kimseyle aramda bir sorun yaşamadım. Onların benden farkı sadece arabalarının olması gibi geldi bana hep ki bu durumu da cok sevdim cünkü cok güzel gezdik eğlendik. Kimse kimseyi ezmeye çalışmıyor bence.

Ki düzgün giyinirsen öyle bir durumda olmuyor, sınıftakiler benim onlardan zengin olduğumu düşünüyolar😂😂

1|0
    0|0
    • 3ay

Harikaymis :D yani kiyafet konusunda cok fakir degilim yani idare edebilirim sanirim ama cirkinim makyaj bilmem sac bilmem bakim bilmem biraz da psikolojim bozuk :D

• 3ay

Hangi okul o ya

• 3ay

Çalışırsın burs alırsın sorun olmazz

Erkekler Ne Diyor 9

• Neden etsinler sen sonucunda çalışmışsın ve zekan ile burslu okuyorsun onlar ise senelik 30 bin tl veriyorlar :D

1|0
    0|0
  • Kendin ol yeter satasan olursa cikista kantin arkasina cagir.

0|0
    0|0
  • Kendin ol. Rahat ol. Onlar seni ezmeden sen onları ez.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben hicbir canliyi asagilayamam

• Cirkinmi ö. m atsana bir

0|0
    0|0
  • Çirkinsen ve asosyalsen işin zor. Ezilmezsin fakat ortamın olmaz yani.

0|0
    0|0
  • Hiç susma iyi konuş insanlarla

0|0
    0|0
  • Çakralarını kontrol et

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap çok ezecekler.

0|0
    0|0
  • kendın gibi ol ınsanlara fırsat ver

0|0
    0|0
    • 3ay

Karsımdaki insan nekadar cirkin paspal, sisman ne olursa olsun onun o özgüveni, konuşması, bilgili ve kültürlü tavrı daha cok hosuma gider hem insanlar arkadas secerken tipe bakmazlarki eglenebilmeye bakarlar sen karakterinle hayranlık yaratmaya bak

• 3ay

@tambirsizofren dınlıyorum :)

• 3ay

@tambirsizofren
      İste ben de ondan psikolojim bozuk diyorum. Ben insanlari umursamiyorum aslinda ben neden dunyadayim diye dusunmekten kendimi yedim

Kızlar Ne Diyor 3

• sıcak kanlı birisi olup sınıfa girdiğinde birileriyle tanışmaya çalış, yok pahalı yok ben bursluyum yok beni ezerler bunları unut, üniversite hayatı dizilerdeki gibi değil hiçbir zaman.

1|0
    0|0
  • Burcun ne?

0|0
    0|0
  • Herzaman kendin gibi ol. Kimsenin peşinden koşma yalnız kalacağım korkusuna.

0|0
    0|0
Yükleniyor...