Bu hayatta en çok neye sahip olmak isterdiniz?

Herkesin vardır elbet bu hayattan beklentileri veya şu bu olsaydı güzel olurdu dedikleri. Peki ya sizin en çok olmasını istediğiniz nedir?

0|0
1638

En İyi Erkek Görüşü

• Arabamın olmasını isterdim şöyle çıkıp sürmek 5 yıldızlı otelde tatil yapmak yurt dışına çıkmak bunları yapmak isterdim he ençok hangisi diye sorarsan tabikide araba çok severim kullanmayı ehliyetimde vardır ama akrabam vermediği için ailemdede olmadığı için kullanamıyorum malesef

0|0
    0|0
    • Helaliyle kazanılıp elde edilmiş bir araban olur inşallah

• inşallah olursa gezdiririm seni belki şirkette çalışırsam bana verebbilirler ama genede kendi şahsi olmasını isterim ozaman senide görürüm gezdiririm :D

En İyi Kız Görüşü

• Bana deliler gibi aşık olan birine

0|0
    0|0
    • Deliler gibi sevip acı yaşatmayacak seni üzmeyecek birini bulursun inşallah sadece sevgi yetmiyor çoğu zaman

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Çok şükür kariyer ve maddi konularda hayalini kurduğum şeylere sahip oldum ama iş güç derken iki şeye geç kaldım birincisi eve geldiğimde gözlerinin içi gülerek bana bakacak bir eş, ikincisi küçük tatlı bir kızım olsun isterdim ismi masal ya da hayal olsun.

0|0
    0|0
  • Magnumdan ferrari çıkma umuduyla yaşıyom

0|0
    0|0
  • Sereli kazanmak isterdim ama aşık baskasına.. Zaten beni sevecek hali yok ama icimde en azından böyle nasıl diyim.. Arkadaş olabiliriz bir ihtimal diye geçirmedim değil hani.. İşte içimdeki iyi niyet.

0|0
    0|0
  • Guzel kizlar kümesine. assdf

0|0
    0|0
  • Dosdoğru çocuk yetiştirip, benim dini eksikliklerimi tamamlayabilecek, beni dürtecek bir eş. İnşAllah...

0|0
    0|0
  • Sağlık ve para

0|0
    0|0
  • Biraz daha kanaatkarlık...

0|0
    0|0
  • kız çocuğu

0|0
    0|0
  • Saglik huzur iyi bir iş para kariyer aile
    Bende hicbiri yok

1|0
    0|0
  • Hayallerime

0|0
    0|0
  • Adım adım ilerliyorum ve elde edeceğim :D

0|0
    0|0
  • Kanlıcada villa
    Amerika da TV kanalı

0|0
    0|0
  • Paraya

0|0
    0|0
    • Bazı yönlerden iyi bazı yönlerden kötü fakat senin ki hırstan öte

• Bana koyan çok şey oldu onlar daha fazlasını yasayacak

• Mutlu olayım ytr

0|0
    0|0
  • Herkesin hayalini kurduğu şeye sahibim zaten...

0|0
    0|0
    • Herşeye sahip olduğunu düşünen insan aslında hiçbir şeye sahip değildir iyi günlerde kalın o zaman herşeylerinizle...

• Cümleyi iyi okumanızı tavsiye ederim herşeye sahibim demedim herkesin hayalini kurduğu şeye sahivim dedim..

• Herkesin hayalini kurduğu şey değişebilir o zaman siz herşeye mi sahip oluyorsunuz ben burada bunu kastettim neyse iyi günler

• Huzur ve mutluluk :)

0|0
    0|0
  • saglıklı bir hayata.. ruhsal ve fiziksel olarak

0|0
    0|0
  • Elif'ime

0|0
    0|0
  • Allahin rizasina sahip olmayi

0|0
    0|0
  • Zengin ve saglikli olmayi istiyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...