Kimse sevmiyor?

kötü mü olmak gerekiyor sevilmek için. Ailem bile sırtımdan vuruyorsa beni sevmiyorsa beni kim sever ki? cinsel istismara uğradım eski sevgilim tarafındn kimse bilmiyor onun verdiği psikoloji üzerimde ve ailem hep aşağılıyor bilmiyorum neden üstelik sınav senem bu yasıma kadar doğru düzgün bir arkadaşım olmadı çünkü hep cömerttim fedakardım benden sıkılıyorlardı. Ailem doğru düzgün dışarı bırakmaz üçüklüğüm dört duvar arasında geçti sonra sanaldan biriyle tanıştım olan oldu hayatım iyice kötü oldu şimdi ne yapmalıyım reset atamazmıyım

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak öncelikle şunu asla unutma. Kimse senden önemli ve değerli değil. Yeri gelecek ailene bile Rest çekeceksin ha şu an boyun eğmek zorundaysan eğ ama Zaman'ını bekle. Ama unutma onlar senin ailen ATA'n büyüğün. Eski sevgilinde gelince allah belasını versin itin. Kendini üzme KS'Can biz yanındayız ☺️

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• atarsın hiç kimse mükemmel değil unutma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle psikolojik durumun cidden kötü. Geçmiş olsun. Bu devirde kimseye iyi niyet etmek yok. Anca çocukluk arkadaşına falan. Neden sevilmediğinin başka bir nedeni olabilir mi? çünkü iyi niyetten pek şey olmaz. Ailenin sana sahip çıkması gerekirken kotu davranması da çok acı. Neyse. Sen şimdi nabıyosun; şimdilik kendi cabalarınla sınavına caliyosun. durum buyken ailenle iletişim kurman pek iyi değil. Neyse artık çalıştığın ygs ise kazaniyosun en iyi uni. bu çevreden uzaklaşıp kendi kendini bir yerlere cikarticaksin. Ama gerçekten çok çalışmalısın. benimde sınav senem. Allah Allah şükür cevrem ailem çok iyi. Çalışmam lazım. Senin dahada çalışman lazım. Unide bulacaksın seni gerçekten seven birini. kurucaksın kendi yuvanı. bırak ailem düğününe bile gelmesin. Seni o evden kendin kurtarabilir. Çok yazdım kusura bakma. Ama sana tavsiyem bu ;)

1|0
    0|0
  • Konuşmakn ister misin?

0|0
    0|0
  • keske. hayatin bir reset tusu olsada herseye sifirdan. baslasak. ama yok o yusden zsmsnla arkadas cevreni hsyatini degistirmen gerekiyor

0|0
    0|0
    • 3ay

olmuyor

• 3ay

olmuyor diye. bir daha denemekten vazgecme. illah. karsina dogru durust biri cikar

• konusmak istersen her zaman yardimci olmak isterim :)

0|0
    0|0
    • 3ay

cok teşekkür ederim

• 3ay

ciddiyim. sevilmemek nedir ben çok iyi bilirim. dilersen takibe al beni, en azindan arkadaslik edebilirim :)

• Sığınacak kapıyı bulman lazım ama yanlış yerde arıyorsun vesselam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya niye oyle diyon niye namusuna dokunduriyon

0|0
    0|0
  • Seninle dertleşmek isterim

0|0
    0|0
    • 3ay

olur :(

• 3ay

cok kötü

• 3ay

Yani babam bana takı bile taktırmaz bana şerefsiz diye sesleniyor ama sadece bana yapmıyor tüm kardeşlerime bende babam tarafından sevilmek isterdim

Yükleniyor...