Arkadaşlar Nasıl Vampir Olabilirim?

Arkadaşlar vampir olmak için ne yapmak gerekir nasıl vampir olabilirim? Ve vampir akademisinin kayıtları ne zaman başlıyor bilen var mı? Burs alabilir miyim? Birde yemekhane de ne kanı var? Hayvan mı insan mı? Kanı bozuk insana denk gelmek istemem bu konuda hassasım 😂😂😂
şaka bir yana vampir olmak ister miydiniz?
Ben isterdim asla yaşlanmamak falan. Birde bazı üstün özellikler 😂 Vampir olsam yakışıklı karizmatik birini de vampir yapardım sonsuza kadar yaşar giderdik 😂

0|1
7|36

En İyi Erkek Görüşü

• temeli. dracula isirmus. vampir olmus. ve vampir gibi dolasmaya. baslamis. gecelerei takilir. neyse bir gece. vampirlerin takildigi. bara gitmis. barda. herkes vampir. kan iciyorlar herkedin elinde. bardak bardak kan barmen haril haril calisiyor biximkisi barmene. banz. bir bardak. sicak su. demis. barmende sasurmis. tabiki. ya demis sen benle dalgami geciyon demis buradi vampir bar burda herkez kan icer demis temel yaw. kardesi. demis. cebinden kanli bir orkid cikarmis. ben sallama iciyorum. demis 😀😀😭😭😭😭👏👏👏👏

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Vampir olsak güneş batmaz boşver

2|0
    0|0
  • Gidiyosun bir yarasa buluyosun. Boynuna götürüp zorla ısırtıyosun. Sonra 1 hafta boyunca hiçbir ilaç almıyosun. Haftanın sonunda vampirsin.

2|0
    0|0
  • Buraya gel seni biri ile tanıştıracağım.😄

1|0
    0|0
  • Benim ısırmam lazım vampir olman için :p

1|0
    0|0
  • şimdi bak kanka burdan gidiyorsun havalimanı'na ordan biniyorsun amerika istikametine giden uçağa almanya'da aktarma yaparak amerika ya gidiyorsun ordan havalimanında indinmi new york'tan virginia isimli bir köye giden taksiye biniyorsun taksiciye diyorsunki mystic falls isimli bir köy e gideceğini söylüyorsun seni mystic falls isimli boktan köye götürüyor orda "Vampir Alma İçişleri Başkanlığı" var oraya gittiğinde içeride diyeceksinki "Ben damon salvatore ile görüşmek istiyorum" tabi çok kuyruk var kanki dikkat et yani 6 ay sonra mr. salvatore ile görüşürsün eğer seni beğenirse vampir yapar sonra türkiye ye geri dönersin olay biter :D

0|0
    0|0
  • Ha ha haaaaaaaaaaaa Öyle bir canlı yok ne yazık ki.. Hem insan anotomisi kan ile beslenmeye uygun değil ne yazık ki.. Çok vampir filmi seyrettin her halde.

0|0
    0|0
  • Yarasalarla birlikte yaşa

1|0
    0|0
  • O film öyle bitmezdi yakışıklı birisini bulur onuda vampir yapardın ve o da başka bir kızı sever onu vampir yapar sonsuza kadar onunla yaşardı :D

2|0
    0|0
  • Hit kızlıyadan 1 kilo kan iste

1|0
    0|0
  • Önce emmeyi öğrenecen.

0|0
    1|0
  • Vampir dediğin nedir? Palayı al kılıcı savur kafa koptu gitti. Bkz:Supernatural.

1|0
    0|0
  • Çok mu vampir filmi izliyorsun

1|0
    0|0
  • Başlığı okudum ve hassssiktrrr i çektim gene birleri balataları yakmış 😂 Hangi diziyi seriye bağladın bakim?

1|0
    0|0
  • İnsanın hayal gücü sınırsızdır. Bu gün vampir yarın Superman olursun.

1|0
    0|0
  • Emperyalist bir ülkenin devlet görevlisi olman yeterli

1|0
    0|0
  • Transilvanyaya git orası ana şehir güneşi unut ayrıca tatil plaj filan iyi düşün 😂😂

1|0
    0|0
  • Yarasa tarafından ısırılmayı dene.

Yalnız dikkat et vampir olayım derken kuduz olma.

0|0
    0|0
  • Vampir değilde şizofren olabilirsin

1|0
    0|0
  • Büyücü var olmaz mi?

1|0
    0|0
  • Senin ısırmam yeterli

0|0
    1|0
  • Örümcek adam 2 yi izlemiyor musun?
    Vampir olsam hayatim kisitlanir ama, gunduz gunesi, cimenleri, cicekleri, denizi ozlerim ben.. Hep gece hep gece, yok be ben ozgurum istemem tek duze hayati...

0|0
    0|0
    • 3ay

İzliyorum 😂
      valla gereği yok ben geceleri daha çok seviyorum gündüzü de özlersem güneşsiz yerde yaşarım 😂

• 3ay

Sen orumcek kadin ol bence, ucar ucar durursun )))

• 3ay

ahhaa olabilir o da 😂😂 güzel fikir

• Soracak soru bulmayınca ben ;

1|0
    0|0
  • vampir buluyorsun
    seni ısırıyor
    olay bitiyo
    bulursan tabi:D

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim vampir arayıcım olur musun? İşe alıyorum 😂 Belki sen vampirde olabilirsin bak işkillendim şimdi. Adın da affedilmeyen. Vampirlerde cehennemde yanacaklar ya

• 3ay

ama oradaki kız bir kurt adama ısır beni dedi bir vampire
      ne istedigini bilmiyordu :))

• 3ay

anlamadım. kurta ısır beni demiyordu vampire diyordu. ya sen anlatamadın ya ben anlamadım 😂

• Bir tane yarasa yakala ve onun kanını iç

1|0
    0|0
  • Belki bigün vampir olabilirsin ama hiçbir zaman komik olamayacaksın

1|0
    1|0
  • Gel ısırayım seni

0|0
    1|0
  • Reddetmek icin sebebim yok tabi olurum 😄bir sürü güc yaslanmama flan 😄

1|0
    0|0
  • Film sektörüne girerek

1|0
    0|0
  • isterdim..
    düşünsene bütün gün kan içiyorsun..
    oh kafa rahat =))

0|0
    0|0
  • ısır bırılerını

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...