İnsanlardan aşırı tiksinip içinize kapandığınız zamanlar oldu mu?

Bazen öyle anlar geliyor ki insanların konuşmaları, davranışları hatta ses tonları bile beni rahatsız ediyor ve genele indirgemek gibi olsa da herkesten uzaklaşmaya başlıyorum. Sizce bu psikolojik bir sorun mu ve bunu nasıl atlatabilirim?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevdiğim insandan darbe yiyince başıma gelmişti bu bahsettiğinizin en büyüğü. Gerçekten de bazen insanlarin seslerini bile duymaya tahammül edemeyecek kadar tiksinirsin ya işte ben öyle bir olmuştum ki iki hafta kadar tahammül edememe gibi durum olmadı, sanki tüm sesler kesildi ve bakan kör yaşayan ölü oldum. , hayat anlamsızlaşti , kalbime sancılar girdi, rüyalarimda gerçekleşen hayallerim O olmayınca izdırap haline geldi.
    Ve sonunda anladım ki kalbini ne kadar saf tutsanda üzmezsem üzülmem , seversem sevilirim gibi düşüncelerin anlamsız olduğunun farkina vardim.
    İnsan kendi mutluluğu icin tek başına mutlu olmayı başarabilmeliymiş.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet boyle bir donemim oldu. Kendimi o kadar icime kapattim sonunda etrafimda kimsenin kalmadigini farkettim.

0|0
    0|0
  • ööyleyim

0|0
    0|0
  • Evet oluyor

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman.

0|0
    0|0
  • Bana da olur. . Genelde ev kusuyum zateb

0|0
    0|0
  • Her zaman.. Kimseye deger vermıyorm sahsen. Cok kırıldm.. Kalıbına gore deger gorur benden..

0|0
    0|0
  • Çok oldu artık yalnızım 😄

0|0
    0|0
  • Hayır bunu başaramam

0|0
    0|0
  • Şu an 🙄

0|0
    0|0
  • Evet hatta en sevdiklerimden bile soyutlarinirim

0|0
    0|0
  • Cokkkk

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...