Bu akşamki konumuz sigara olsun?

Sigara içmeye nasıl başladınız? Ailenizin öğrenmesi ve tepkisi nasıl oldu? Hepimiz gizli gizli sigara içiyoruz elbette biz ailemize bu duruma nasıl alistirabiliriz? Başınızdan geçen hikayeleri bekliyorum 😊

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• lise son sınıfta başlamıştım kendi kendime öyle kimse özendirmedi stresli bir yaşantım vardı, babama ilk yakalanışımda içiyormusun içmiyormusun muhabbeti oldu içmiyorum deyince köteği yedik tabi.. ertesi gün terasta yine basıldım içtinmi içmedinmi muhabbeti elimdede kahve vardı içtim dedim :( aferin yalan söyleme bidaha bana çıkardı marlboro paketini verdi peder hiç unutmam içiyorsan bari kaliteli bişey iç içmene kızmam yalan söylemene kızarım nasılsa alışmışsın yapabileceğim bişey yok demişti.

1|0
    0|0
    • Vaayy bende mi köteği yiyeceğim yoksa 😊 peki hala kullanıyor musun

• Anladim kolay gelsin o zaman sende hakediyorsun ic kanka

• saolasın moruk :(

En İyi Kız Görüşü

• baslamadim icmedim hic

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sigaraya meraktan başladım. Bağımlı olduğumu anladığım gün aileme kendim söyledim direk sigara içtiğimi.

1|0
    0|0
    • Bende öyle nasıl olurda severler dedim şimdi hep canım istiyor ama ailemden gizlemekte istemiyorum

• Ailem çok kızmıştı zaten 2 ay filan kullandım çünkü sevgilim İÇME ŞU ŞEYİ BERBAT KOKUYOR diye bana sarılmamaya öpmemeye başladı bende bıraktım sevdicektir sonuçta bende bıraktım

1|0
    0|0
    • Benimde erkek arkadasim gunde bir paketten fazla icerdi azaltti simdi gunde iki uc ama ben başladım

• Niye gizli içeyim ya onlar biliyor içtiğimi odamda içiyorum onların yanında içmiyorum tabi 😊 nasıl basladigima gelince de bence sadece heves

1|0
    0|0
  • Bırakmalıyız ne alıştırması

1|0
    0|0
  • Sigara içmiyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sigara kullanmiyorum
    ayni sekilde ickide
    pek bana gore seyler degil