Kapat

Çaresizlik kadar kötü ne olabilir ki?

Bıktım artık yaşamaktan hayatta hiç bişeyim düzgün değil aile sorunları en kısa örneği canı sıkılınca evden kovan bir baba... sağlık sorunlarım var derken aklımı oynatıcam diye çok korkuyorum çevremde anca nasihat verenler bol bol dedikodu malzemesi arayanlarla dolu artık o kadar çok yıprandım ki çaresizliklerden en ufak şeyde ağlama tutuyo

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Elinize Al bir bicak ya da tüfek canınızı sıkan herkesin canını çıkarın ozaman.
    ne diyelim başka nasihat ve umarim iyi olursunuz demekten başka bişi gelmez kimsenin elinden

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• her gecenin sabahı vardır umarım düzelirsin

0|0
    0|0
    • ailenin maddi durum iyi ama benim değil maalesef... evde her gün kavga oluyor hemde boktan sebeplerden dolayı... baba suçlarını dramatize yöntemiyle bastırıyor, evde ya hep kavga gürültü ya da hep gözyaşı var... bıktım artık kafayı yiyecem... ev içindeki sorunlara birde dışarısı eklendi mi iyice daralıyor ve insanlardan uzaklaşıyorum...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• bir sakin olmayı dene şimdilik

0|0
    0|0
    • Olamıyorum devamlı aynı sorunlar 😭

• ailenin maddi durum iyi ama benim değil maalesef... evde her gün kavga oluyor hemde boktan sebeplerden dolayı... baba suçlarını dramatize yöntemiyle bastırıyor, evde ya hep kavga gürültü ya da hep gözyaşı var.. bıktım artık kafayı yiyecem... ev içindeki sorunlara birde dışarısı eklendi mi iyice daralıyor ve insanlardan uzaklaşıyorum...

• özelden gelsene sen

• Kimse ne çaresiz nede kimsesizdir calinacak Doğru kapıyı bul

0|0
    0|0
    • ailenin maddi durum iyi ama benim değil maalesef... evde her gün kavga oluyor hemde boktan sebeplerden dolayı... baba suçlarını dramatize yöntemiyle bastırıyor, evde ya hep kavga gürültü ya da hep gözyaşı var... zaten dışarda olsaydım gene bana bakmazlardı eminim... bıktım artık kafayı yiyecem... ev içindeki sorunlara birde dışarısı eklendi mi iyice daralıyor ve insanlardan uzaklaşıyorum...

• yanlış insanlardan uzaklaş ama mesela benim suçum nedir mesela Benden neden uzaklasasin

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• En temel sorunun neyse onu çözmeklr başla ya da sorabilirsin burda emin ol yardım ederiz

0|0
    0|0
    • ailenin maddi durum iyi ama benim değil maalesef... evde her gün kavga oluyor hemde boktan sebeplerden dolayı... baba suçlarını dramatize yöntemiyle bastırıyor, evde ya hep kavga gürültü ya da hep gözyaşı var... bıktım artık kafayı yiyecem... ev içindeki sorunlara birde dışarısı eklendi mi iyice daralıyor ve insanlardan uzaklaşıyorum...

• sevgilinin sana karşı hiçbir şey hissetmediğini söylemesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...