Buradaki bazi insanlar neden kendine bakmadan birilerini elestirmeye calisiyor cok aptalca degil mi?

Mesela adam 39 yasinda dul gelmis burda 32 yaşında hic evlenmemis birini asagilamaya çalışıyor. Yavrum senin durum zaten trajedi once bir kendi haline bak sonra baskasina laf sok degil mi? Evlenmemis olmak bosanmaktan bin kat iyi degil mi?
ya da kendi okuyamamis bir baltaya sap olamamis gelmis burdan birilerine hava atmaya çalışıyor.
ya da bir cok erkek kadinlar tarafindan devamli red edildiginden tercih edilmediginden icinde kin biriktiriyor ve bu kini sanal alemde tanimadigi kadinlara satasip hakaret ederek dışa vuruyor. Ne kadar zavallica degil mi?
Burada devamli birilerini kucumseyip dalga gecip hakaret etmeye calisanlarin hepsi gercek hayatinda ezilen basarisiz kiskanc ve sorunlu tipler.
Bence insanlar karsilarindaki kisi hakkinda konusmadan once aynaya bakmali. Kendisinde o kusurun bin kati ya da daha beteri varken konusmak son derece aptalca. Haksizmiyim? Neden insanlar aynaya bakmiyor?
mevlana ne guzel soylemis : " kusur ariyorsan tum aynalar senin"

2|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• herkez kendini terbiye etmeli, kimsenin diğerini aşağıalmaya hakkını vermez size zaten, cahilce kişiliksizce zaten, önce saygı olmalı tabi, hiç tanımasan görmesende bunu göstermeniz gerekir karşınızdakine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ya sallama bu siteyi

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Aman, saçma insanları fazla ciddiye alıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Özeliklede master mod kimliği altına saklanmış olanlar bu tipler.

0|0
    0|0
  • Hayır değil eleştiri yapmak demek o vasıflara sahip olman gerekir demek değildir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Haaa sen benden bin beterken beni elestirebilirmisin?

• 3ay

Sende ona onu diyemez diyemezsin. Konu kilit.

• 3ay

Komiksin 😂😂😂😂

• Çok ciddiye almamak lazım burayı

0|0
    0|0
  • Sakinnn :) bu insanları eğitemezsin bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • abla sakin... :/

0|0
    0|0
  • Haklısın önce herkes kendine bakmalı

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabını kendin vermişsin bize gerek kalmamış 👍😊

0|0
    0|0
  • Burada tonla insan var her türlü görüş var. Naparsın..

0|0
    0|0
  • Eee başkalarını yargilamazsak egomuzu nasıl tatmin ederiz

0|0
    0|0
  • Gel evlenek :p

0|0
    0|0
  • burada hertürlüsü var. sen neden takıyon ki bu kadar? büyütmen kendi komplekslerindendir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Buyutmuyorum sadece gicik oldum ve ofkemi yansitiyorum

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...