Lütfen okuyun Türk bayrağı ve esnaf kahveci?

şu an bu yazıyı yazarken sinirden ağlamamak için kendimi zor tutuyorum Büyükçekmece civarında oturanlar bilir kordonun sonunda meydan Atatürk heykeli vs var bu gün baktığımda akşam üstü kimsenin dışarı çıkmadığına çok sinirlendim böyle bir herşey Nasıl kutlanmaz şehitlerimiz adı alınmadan vs belediyeyi aradım geri dönüş alamadım kısaca anlatiyim 400 e yakın insanla bağlantıya geçtim MHP si AKP si CHP si olsun ayırt etmeden herkez seve seve meydanda buluşucak şehitlerimi yad edicek Çanakkale zaferimizi kutliycaktık belediyeden yardım gelmeyince iş başa düştü merkezde harıl harıl 3 saat büyük bayrak arayışına girdik ama nafile ya bitmiş ya da o boy yoktu gençler olarak para toplayıp almaya kaktık bulamadık sonra şans eseri bir kahvenin önünden geçtim Atatürk heykelinin boyuna yeticek büyüklükte bayrak vardı miting başlamadan yetişmem lazım diye utana utana içeri ben girdim içerde bide cumhuriyetçi yazıları görünce çok sevindim kesin bize yardım eder diye girdim çay ocağının başında bir Ada'm vardı yetkili birisi var mı bişi rica edicetim Ada'm bana dogru geldi anlatım abi dedim meydanda miting var bayrak bulamıyoruz bayrak asamazsak ne anlamı var rica etsem bayrağınızı ödünç almayı teklif ettim belediye versin dedi belediye bişi düzenlemedi bizde kendimiz toplandık dedim ses etmedi sonra yine sordum kulanıp geri getiricem söz veriyorum diye adam başım açık diye beni yadırgar yadırgar baktı veremem bayrak felan diye beni kapıya dogru yoladı yolarken söylenmeye devam etti bende eyvallah abi ama bu yaptığın ayıp dedim azarlar gibi konuşmaya devam etti sonra döndüm baktım heykele 5 çelenk vardı 3 ü çalınmış 1i vatan partisinden diğerde bir markadan gelmiş ordan bastım evime gittim şimdi ben size bu kini Nasıl anlatayım?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Adamın yaptığı ayrı bir meselede başın açık olmana nasıl bağladın göğsünü yarıp kalbinemi baktın yapmayın böyle şeyler adam bir ayıp ettiyse sen bin ayıp ettin

0|0
    0|0
  • Çanakkale zaferi derken?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İşte sarıklılar asılırken, çarıklı diye Ankara nın Avrupai görüntüsü bozuluyor diye Aşık Veysel i Ankara'dan yollayan bu zihniyet bu kini üretti. Şimdi kendileriyle gurur duyabilirler. Etki tepki meselesi yani. Yorumum altına görüş yazmayın okumuyorum bile. Kuduz köpek gibi uslüplar hele sizin ben..

0|0
    0|0
Yükleniyor...