Telefon Sorunsalı?

Lİse son sınıfa geldim hala telefon kullanmıyorum. Ailem izin vermiyor. Şimdi sınav için dershaneye başladım. Otobusle gidip gelcem eski iphone telefon var geçen sene almştı annem onu bana verin diyorum peşine düşerler senin telefon için diyo te allahım ya sizce dogrumu bu?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Artık herkeste son model telefonlar var. öyle eskisi kadar yaygın değil bnce telefon gapsçıları. ne et ne yap ikna et ihtiyacın var sonuçta. benim de babam o düşüncedeydi şimdi iyiz.

1|0
    0|0
    • 3ay

1 aydır ikna etmeye çalşıyorum Nokianın tuşlu telini vericem diyo illa

• 3ay

babana bu düşüncenin yanlış olduğunu kabul ettirmen lazım. Allah yardımcın olsun.

• 3ay

Saol

Erkekler Ne Diyor 2

• çok despot bir ailen var. Zaten günümüzde telefon bir ihtiyaç hele kız çocuklarına daha bir ihtiyaç. Birşeye ihtiyacın olduğunda ya da başına bişey gelme ihtimalinde kime ulaşacaksın..

0|0
    0|0
  • 10 yaşında çocukların var
    12 değilde 8 sınıfsın heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eger ihityacin varsa sart o pesine dusme olayi olmasada telin duserler var sanip zaten

0|0
    0|0
  • Hâlâ kulağım delik değil, babaannem küpemi çekerler diye delirmeme izin vermiyor 😂 Yani normal bunlar, seninkiler biraz fazla korumacı sadece. Ama zor durumda kaldığında telefona ihtiyacın olabilir. Bunu onlara anlamalısın.

0|0
    0|0
  • Hayır 😒😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...