Bu klibi hatırlıyor musunuz :D?

Youtubede denk geldi dejavu yaşadım nedensizce bir gülme tuttu :D Erkekler daha iyi hatırlar sdf Ben küçükken çıkardı tvde ben bile unutamamışsam :D Off o zamanlar Tarkana fena aşıktım be ablama cd'lerini aldırır vcd'ye takar dinlerdim :D Hatırlayanlar neler hissettiniz :D

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Aaa foolish casanova :D Lisedeydim. Tenefüs ve öğle arasında kantinde bu çıktığında ölüm sessizliği olurdu. Pür dikkat tv karşısına tören ekibi dizilmiş yığın erkekler. ahahahah :D Sağolasın güzel anı hatırlattın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Üff ne saçma ya

1|0
    0|0
  • ah petek dincoz ah. cok guzel hatundu ams csn tanriyar gibi. hiyarla. evlfndi hsyatini mahvetti. sesini hic brgenmiyordun yarim catli ingilizcesi ile. ing sarki yspti yazik vallah ama guzelligi on numars. hatun

1|0
    0|0
    • 3ay

O kadar bilmiyorum ama dediğin gibi yukarıdaki şarkısında ingilizcesi bir tuhaf sanki yazıldığı gibi okuyor :D

• ergenliğimiz kadını :D

1|0
    0|0
  • tarkanı hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • Tarkanın dansını yapardım hfjfkfğ

1|0
    0|0
  • petek abla az cektirmedi bize xd

1|0
    0|0
  • Hatırladım tabi

1|0
    0|0
  • ben kücükken aşıktım bu kadına :D

1|0
    0|0
  • unutulur nuuu

1|0
    0|0
  • Hayir dinlemedigim tipler

1|0
    0|0
  • dudu klibindeki kız da zeynep beşerler bilmeyenler için

1|0
    0|0
    • 3ay

Kızı beğenmedim zaten. Klibi izlediysen bardaki kızlar daha güzeldi ''bence''

• 3ay

Sen diyene kadar tanımıyordum cidden :D Ama düşünmüş olman yeter teşekkür ederim

• 3ay

ben teşekkür ederim

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya anılarım depreşti slskdkd. İkisinede danslar ederdik

1|0
    0|0
  • Cok severdim Petek'i :D

1|0
    0|0
  • Hatırlamam mı hets yu der ar hevır rovenayn diye Şarkıya giren çocuk için izlerdim😂😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...