Naşide Göktürk hayatını kaybetti. ALLAH RAHMET eylesin. Sevdiğiniz şarkısı var mı?

Acıbadem Bodrum Hastanesi Onkoloji Merkezi Sorumlu Hekimi Tıbbi Onkolog Dr. Hilmi Ege, akciğer kanseri tedavisi gören Naşide Göktürk'ün vefatıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN MAALESEF Kİ KAYBETTİK"
“Yaklaşık 1 yıl önce akciğer kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan Naşide Göktürk, hastanemize genel durumundaki bozukluk nedeniyle geldi. İleri evre kanser hastalığıyla mücadele eden değerli sanatçımız Naşide Göktürk’ü, yapılan tüm müdahalelere rağmen maalesef ki kaybettik. Tüm sevenleri gibi bizler de değerli sanatçımızın vefatı nedeniyle büyük üzüntü duyduğumuzu ifade eder, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz”Naşide Göktürk hayatını kaybetti. ALLAH RAHMET eylesin. Sevdiğiniz şarkısı var mı?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allah rahmet eylesin. sendeki bu duyarlılık takdire şayan...
    Sakın ha
    Yüreğim rehin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok şaşırdım Allah rahmet eylesin. bizim gencligimiz bu şarkılarla geçti çok üzüldüm saskinligimin yanısıra kanser olduğunu bile bilmiyordum bazı sanatçılar ortadan kayboluyor oyle sanmıştım ama yazık

0|1
    0|0
  • "Bazı şeyler eskimiyor ne kadar istesende ne kadar hissetmesende"
    Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Yaaa inanmıyorum çok üzüldüm :(

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin oncelikle ailesine sabir diliyorum
    Sakin ha sarkisini dinlerdim hep

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin taksiratını affetsin Rabbim çok üzüldüm 😔 Allah yakınlarına sabrından versin 😔
    Sakın ha şarkısı bambaşkaydı

0|0
    0|0
  • Çok severdim bu şarkısını buğulu bir sese sahipti🤒🤕😔https://youtu. be/FGGo3Gt0ZcU

0|1
    0|0
  • Aaaa hatırladım allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 😔

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesın ben cocukken sarkılarını dınlerdım

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/75VG3H1uDdc

Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0