Bu iğrenc akrabalık ilişkileri sizdede var mı?

Her ailede bir manyak olur derler ya
halamın kızı
evli senelerdir mutsuz ayrılmak istiyor kimsenin bişey dediği yolk kıza senelerdir aynı şeyi gelip bize anlatıyor
saygısızon teki
teyzesiyle konuşmuyor hakaret edıyor dün bu salak Kız bize geldi. Halalarımda burdaydı. Bütün kinini döktü kız bende bağırdım çağırdım anneme patavatsız dedi ben arayıp sormuyormuşum teyzesine kinci Dedi. Bende halama yani onun annesine Demoş derim kıza dert olmus. Halama döndüm böyle dememden rahatsız mı oluyorsun dedim bütü. Herkes Demoş diyor ) yo Dedi geveleyerek salak kız evet dddi bende öyle mi bir daha dersem dilimi koparsınlar dedim kızda kalktı evet herkes saygısını bilecek Dedi. O kadar sinirliyim ki
ama benim akıllıannem hala konuşuyor halamla bide yüzsüz gibi halam bizi arıyor demşnde geldi hosgeldin dedim sa kı ben olay yarattım gib şuratıma bakmıyor Nasıl bir aile ya

Güncellemeler:
3ay Kız bana senin baban hasta annen sağlam. Benim ikiside hasta diyor
Bende bana bak dedim böyle kıyaslama yaparsak senin annen baban toplamı benı. Babamın rahatsızlığına denk gelır sen 2 aydan beri cekıyorsun ben 15 yıldır bilıyorum basıl bişey olduğunu dedim
Senin annenin babanın dediklerini söylersek bana dedim
Neymiş ben annemle kavga edıyormussun çekip gidiyor usum
sen annenle baba şa kavga etmıyosun herhalde benim ağzımı açtırtma tek basına arabaya binip gittiğin günleri. nbilirimdedim
3ay Manyak Mi nedir eniştem hasta onu Nasıl ziyaret edıcem diye düşünüyorum bunlar evde ya

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Uzak durmak lazım böyle insanlardan. Haklısın, kocan kötü desen sana seni onu kıskanmakla, kocasını elinden almakla suçlar !

1|0
    0|0
    • 3ay

Vallahi ya manyagın teki
      Hayır halamın sesini cıkartmamaskna sinir oluyrlım
      Bide ben suçluyum gibi suratıma bakmıyor
      bir insan bu kadar mı çocuğunu savunur ya

Erkekler Ne Diyor 4

• kendi ailesini düzeltsin gitsin eşine ahkam kessin sonra gelip başka insanlara laf atsın eşine evine olan mutsuzluğunu öfkesini sizlere kusmuş yazık ona :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Eşi buna Nasıl dayanıyor anlayamıyorum
      Büyük konuşmayayım. Deiyorum

• 3ay

Öyle eşe ben. Ay bak yine büyük konuşuyorum Ada'm olsa yerinde otutturur sesi çıkmıyor oısıyor kenara
      Erkek biraz sözü ü geçirmeli. Kadın aksam 8-9 sa eve gelmeler 6 da cıkıyor işten
      Nargile İçmeler gece köründe
      bir yere çıkarken eşine demıyor

• 3ay

3 cü boğaz köprüsü ile bir alakasi akrabaliği var mı ki çok genişlermiş kusura bakmayin. :)

• okadar takmam kimseyi

0|0
    0|0
  • dargınlıklar çok...

0|0
    0|0
    • 3ay

Nedir bu ya kıza diyorumki böyle olursa herkes birbirine küser
      Kız banane zaten bağlı değildik diyor
      İki tane geçiricen suratına

• 3ay

Ne kadar acı bişey oydski bide bizim kimsemiz yok cok topladan 20 kişi

• 3ay

valla geçende annemle konuştum düğün yapsak gelecek kişi kalmayacak diye endişeleniyo o da. napalim kendi yolumuza bakiyoruz artık. artik eskisi kadar da takmiyorum acikcasi kimseyi. o şunu demiş bu bunu demiş. bos işler.

• enesent a. k

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Akrabadan ne kadar uzak o kadar iyi

1|0
    0|0
Yükleniyor...