Kapalı kızları sevmiyorum siz seviyo musunuz?

Özellikle genç olanlar.
Güzel gözükme çabaları var ve çok havalilar.
Siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
52|40

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kimseyi kıyafetine göre yargılamam o yüzden kimseyle problemim yok açık olsun kapalı olsun kadın kadındır. Ben insanı kıyafetine göre değil karakterine göre yargılamayı doğru bulanlardanım kıyafet bez parçasını simgeler ama karakter o kişinin benliğini ben kişiliğini simgeler ve daha önem taşır. Bir insanı tanırken onu gerçekten tanıyın bez parçasına göre yorumlamayın gün gelir muhtaç olursunuz o kişiye bu konuda şahsi fikrim budur...

4|1
    0|0
    • 3ay

Guzel yorumladiniz..

• 3ay

Bence bende o kisiden uzak dururdum. Ama mesela bende bir aralar yururken kizgin bakiyormusum. O donem biraz sikintilarim vardi bilmeyerek yuzumu somurtmusum.. Tanimayan bu bana neden bakiyor demis olabilir 😂

• 3ay

@Almanusuluhesap olabilir :)

En İyi Kız Görüşü

• Kapalı insanlardan nefret etmiyorum ben kötü insanlardan nefret ediyorum insanlar öyledir işte.
    İster açık olsun ister kapalı eşcinsel travesti asosyal sosyal böyle insanlar hep var olacaktır iyilerde vardır kötülerde kötü kapalıda olur iyi kapalıda bunları kapalı diye ayırmıcaksın işte hatan burda başlar kapalı var kapalı var yani kötü biriyse nefret et kin duy ama iyiyse sırf seçtiği örtüden nefret duyuyorsan o zaman sende bir sorun vardır.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Tabi kapalı var kapalı var. Bazıları kapalı olduklarını sanıyorlar fakat göreceli kavram hepsi aynı değil bütün konuşmaman gerekir ona kalırsa bende KAŞARları sevmiyorum.

3|0
    0|0
  • Kapalı-açık diye ayırmıyorum ben direkt sevgilisi olanları sevmiyorum.

2|0
    0|0
  • Ben de sevmem ama napalım toplumun bir üyeleri

1|0
    0|0
  • kafasını deve hörgücü gibi yapıp dar giyinenleri değil sevmemek nefret ediyorum görünce illet oluyorum o derece. kapanmaninda bir adabı var

1|1
    0|0
  • Arkadaşlıklarını tercih etmiyorum

1|0
    0|0
  • Ben bu konuya kapalılar olarak bakmak istemiyorum.. Bu görünüm değil karakter meselesi diyorum.. Başlarında ki örtüde dini bir simge gibi dursa da bir aksesuar onlar için..

1|0
    0|0
  • Kin beslemiyorum fakat seveceğim kadın eminim ki kapalı olmayacak
    birde o kara çarşafa girmiş Türk kadınları yok mu bak işte onları görünce neyse.

1|1
    2|0
  • Makyaj kutusuna dusenleri sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Moda için kapanan kızları sevmem

3|0
    0|0
  • Kapalı kızları demek haksızlık olurda. Kapalı gıbı görunup modaya uyucam dıye ucube gibi olan bıde ustune kendını güzel sanıp bı havalara gıren firavun faresi kılıklı kızlara ayar oluyorum

1|0
    0|0
  • insanları inançları ve giyinişlerine göre değerlendirmiyorum..

1|2
    0|0
  • sevmiyorum

1|0
    0|0
  • sevmem

1|0
    0|0
  • kapanmanın amacı erkeklerin tahrik olmasını engellemek ama onlar tam tersini yapıp açıklardan beter giyiniyorlar

1|0
    0|0
  • cevreye diğer insanlara zararı olmayan herşeyi her insanı severim

1|0
    0|0
  • öncelıkle ön yargı ve genelleme yapıyorsun kapalı olmak zaten normal birşey sanki yanlıs birşey gibi anlatıyorsun

1|1
    0|0
  • Sevmiyorum kapalı insanları.

1|0
    0|1
  • Bende sevmiyom

1|0
    1|0
  • Bugün emniyet müdürünü öyle gördüm soğudum yeminlen ya

1|0
    0|0
  • Ben kimseyi sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Katiliyorum helal or. Bildigin

1|0
    2|1
  • Beğenmiyorum

1|0
    0|0
  • bir kıyafet benim bir insanı sevip sevmeme karar veremez..

0|0
    0|0
  • Açık kapalı ayrımı yapmam

1|0
    0|0
  • Seviyorum

0|0
    0|0
  • herkeş özgürdür

1|0
    0|0
  • Seviyorm

1|0
    0|0
  • Digerleri sanki cok iyiymis gibi.
    Acigi kapalisi hepiniz aynisiniz.
    Egolar tavan, dunyayi siz yaratmissiniz, burunlar bes karis havada.

0|0
    4|1
  • bazılarına çok güzel yakışıyor dahada guzel oluyorlar

1|0
    0|0
  • Bana seksi geliyorlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 51

• Ben insanlari seviyorum insanlari neden seveyim bak kendine bir kapali icin sevmedigini söylüyorsun güzel olmak istedikleri icin bir kiskanclik yok mu bu söylediklerin de bir kiskanclik var kapali olanlara karsi benim sorarsan ben acik birisiyim acik gereksiz mahlukatlar icin daha da dil dökemeyecegim toplu gebwrmemizi görmek istiyorum hep beraber geberelim

1|0
    0|0
  • O o sekil bu bu sekil havali gorunmeye calisanlari belli bir kesime adlandiramayiz karakter meselesi

2|0
    0|0
  • Kapalıyım, güzel görünme çabam yok kapalı insanların daha doğrusu TESETTÜRLÜ olan insanların güzel görünme çabası olmaz. Çünkü tesettür demek güzelliğini örtmek demektir. Beni sevmek zorunda değilsin, eğer müminsen ben seni seviyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok bahsettiğim sen değilsin

• Adam gibi kapandıktan sonra sıkıntı yok severim 😂

1|0
    0|0
  • İster burka giysin, ister çıplak dolaşsin, kalbi ve karakteri guzel bir insansa onu severim ve arkadaş olurum.

2|0
    0|0
  • Kapalılara karşı büyük bir saygım var fakat kapalı olduğu halde yüzüne badana yapmış ve kapalı bir bayana yakışmayacak türde kıyafetler giyerek vücut hatlarını ortaya serenleri gereksiz ve saçma buluyorum kapalılık günümüzde moda gibi bir şey olmuş

3|0
    0|0
  • Bazıları çok iyi,
    bazıları acayip derece de itici ve yobaz.
    kimisi zorla kapatıldığı için durum tuhaflaşabiliyor.

2|1
    0|0
  • Sevmiyorum hatta nefrete kadar yolu var.

1|0
    0|0
  • Farketmez ama nazilari itici olabiliyor

2|0
    0|0
  • Senin dediklerin kizlar kalpten kapanan kızlar değil ki moda, gosteris diye kapanan kızlar bende kapaliyim ama hic dar giymem veya makkaj bile çok nadir o da en fazla Eyeliner hafif ruj belki

1|0
    0|0
  • Herkesin düşüncesine saygı duyarım kapalı da açık da insan sonuçta karakteri de bedenini örtüp örtmemesiyle anlayamayız

2|0
    0|0
  • katılıyorum sana inandirici gelmeyeni cok bana göre

1|0
    0|0
  • Sırf yakışıyor diye kapanan tanıdığım var ya öyle olunca sevmiyiorum. Aşırı makyaj yapıp dar giyinenleri ve kısa pantolon giyinenleri bende sevmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Ayrım yapmayı

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum bende.

1|0
    1|0
  • aşırı süslüler itici oluyor

1|0
    0|0
  • açık kapalı hepimiz insanız hepimiz eşitizde küçük çocuklara eşarp yazma takıyolar hiç hoşuma gitmiyor açıkçası

1|0
    0|0
  • Öylelerini bende sevmiyorm

1|0
    0|0
  • Açık veya kapalı diye ayırmıyorum.

0|0
    0|0
  • 16-22 yas kapali genc kizlatin %95i kaşar oluyor. kapanmayi ben buyudum, kadinim, evlilik cagindayim algisi vermek icin kullananlari cok gordum

1|0
    2|0
  • Ben de sevmiyorum kapalıları özellikle başörtüyü aksesuar olarak kullananları

1|0
    1|0
  • Ben onlara kapalı demem sonuç olarak kapalı biri makyaj yapıp (bahsettiğim ağır makyaj) sokağa çıkmaz veya bir yerlerini açıp saçını kapatmaz ya da bazı yerlerde kapanıp bası yerlerde açılmaz hareketlerine dikkat eder tiksiniyorum öylelerinden

1|0
    0|0
  • Ben de sevmiyorum herseyi ben bilirim havasindalar

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru dedin bende sevmem hiç.

1|0
    0|0
  • sevdiğim de var sevmediğim de

1|0
    0|0
  • karaktere bağlı

0|1
    0|0
  • buyuk kismi gicik oluyor garip bir sekilde neden bilmiyorim ama

1|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum