Hayat , siz sağ tarafa bakarken sol tarafta kaçırdığınız şeylerden ibaret değil midir?

Ben bunu düşününce iyice paranoya bağlayıp her tarafı gözlemliyorum ki kaçırmayayım bir şeyi ehehehe 😂😂
Aman neyse. Sorunun havasını bozmayayım. Esprikli bir soru değil çünküm.
Hayat , siz sağ tarafa bakarken sol tarafta kaçırdığınız şeylerden ibaret değil midir ?

2|1
6|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• hayat ne yöne bakarsak bakalım diger yönlerden kaçırdıklarımızla dolu zaten...
    maalesef..

1|0
    0|0
  • Yok ben sağa bakiyosam bütün olaylar sağdadır 😃

1|0
    0|0
  • Bende küçükken babamın arkasından iş çevirdiğim zaman ne yaptığını görüyorum derdi. Nasıl görüyorsun dediğimde benim arkamda da göz var demişti. O günden sonra bende gözlüğe merak salıp çok kitap okuyup bilerek gözleri bozdum 😊😊
    Demem o ki, fazla merak memleket meselesi olmadığı sürece hiç de sağlıklı değil 😄

1|0
    0|0
  • gördüklerim ve göreceklerimdir.
    göremediklerim, umrumda olmaz..

1|0
    0|0
  • Yonunu belirlersen bakmadigin taraftan dolayi pismanlik duymazsin yani secimlerini yerli ve zamaninda yapmalisin

1|0
    0|0
  • Hayat sen yaşarken başına geleceklerden habersiz olmaktır

1|0
    0|0
  • Hayata bakıs açına göre bisey. hayata nasıl bakarsan ve zihninde nasıl kurgularsan hayatın sana oyle sekillenir ve oyle sonuclar doğurur.
    Cümlemi bir ayetle kapamak istiyorum :).
    Sizin icin șer görünende hayır, hayır görünende șer vardır. Siz bilemezsiniz ALLAH bilir. (Bakara 216)

1|0
    0|0
    • 3ay

Kurguladığın biçimde gidiyor evet. Bir de senin elinde olmayan şeyler de oluyor bakış açının dışında. Ben , orada kaçırılan şeylerden bahsediyorum.

• 3ay

Kacırılan seylere örnek verirmisin?

• Paralel evren deniyor ona :D

1|0
    0|0
  • Ya da sola bakarken sağda kalanlar :)

1|0
    0|0
  • Tabiki bizi tercihlerimiz yönlendirir

1|0
    0|0
  • Ortaya bakıcan sağı solu göz ucuyla kesicen abin gibi :D

1|0
    0|0
  • Öyle :((

1|0
    0|0
  • çoğu insan bir gülün peşinden koşarken altında ezip geçtiği kır çiçeklerinden habersizdir

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya da ; bir kişiye odaklanırsan sana odaklananı farketmezsin.

• 3ay

ben hayatta şunu öğrendim ki aileden başkası yalan

• 3ay

İşte. Maalesef ki öyle.

• Yakın sigaraları..

1|0
    0|0
  • Hiç bakmadığım için olanlara kaçanlarda pek umrumda olmuyor açıkcası.

1|0
    0|0
  • Zaten radikal solcuyuz sorun olmuyo dostum

1|0
    0|0
  • Kalbim solda ama hayatım sağ şerit

1|0
    0|0
  • Hayat bu zaten

1|0
    0|0
  • Hayat aslinda rakıya su katmak kadar saçma gerekli olsaydı fabrikasinda sulu üretirlerdi😕

1|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne peki?

• 3ay

Reel tanıma kamyon arkası sözü demek melankolinin hangi boyutu bir araştırıp geliyim, sanırım melankoli üstü birşey.

• 3ay

Bekliyorum. Araştırınca gel. Beni kanayan güle çevirdin. Arabesk arabesk takılırız.

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekten doğru ve erkeklerin güle ulasacagim derken papatyalari ezip geçtiği gibi 😊

1|0
    0|0
  • Hayır sağ taraftan izlediklerimdir

1|0
    0|0
  • Ooyle saga sola bakicaz diye onumuzu arkamizi goremeyiz :P kaderin onune gecilmez işte.

1|0
    0|0
  • Belkide hayat olağan şekilde akıyor ama biz doğru yerde değiliz bu yüzden kaçırıyoruz ha olamaz mı ne dersin?

0|0
    0|0
  • sanırım öyle :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...