Neden kızlar sexy şeyler giyip bakildiginda aptalca tepkiler veriyor?

Mesela bugun otogar dayim arkada bekliyorum bir kız onumde valizinin yaninda duruyor arkası bana dönük üstünde dap dar kangren olacak şekilde bir tayt var sırtındada bir çanta ve sürekli arkasını dönüp bana bakıyo çantasını yukarı kaldırıyo ve otobüs geldi yanına gittim valizi vercem milletin icinde diyoki neden bakıyosun allahım bu kızların genelindemi var sen kafana 10 ton maykaj yap dapdar giyin kafaları çıkar erkek sana bakınca kötü biz cinsel organimiz kalktigi zaman utancimizdan ayağı kalkamayız bu nası özgüven sonra türkiyede neden taciz neden türkler azgın bir kız arkadaşla sohbet ediyoruz bise anlatıyo yüzüme bakarmısın diyor lan orda 3 tane kafa çıkarmışsın önüme hangi birine bakıyım yni kızlar çıkıntılari belli edinc daha mı güzel oluyosunuz ya öyle bir maykaj yapıyoki öldüğünde allah görse ben bunu ne zaman yarattım der madem erkeklerin senden uzak durmasıno istiyon neden o kadar dap dar giyinip maykaj yapion biz tayt giysek malımızı ortaya koysak deli veya sapık oluyozda kızlar neden oluyo bence bu taciz olaylarını hak ede bir sürü kız var edeplice gezinene kim nedemiş şimdi soruyorum asıl azgın sapık kim?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Taciz olayları için kızları suçlayamayız ama haklısınız aslında hani değişik bir yozlaşma bu bir yandan özgürlük istediğim gibi gezerim dokunamazsın vs vs düşünceleri var ama bir yandan da gerçekten ilginç edep ahlaka uymayan görüntüler tavırlar hareketler

0|0
    0|0
    • 3ay

Ancak erkeklerin de edebini bilmesi lazım açıyorsa bakmak gerek diye bir kaide yok

En İyi Erkek Görüşü

• Bakma kardeş. Ben bakmıyorum. Hiçbir sorun yaşamıyorum. Bakmayınca çükün düşmüyor, erkekliğin eksilmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• herkes kendi yaptığından sorumlu o öyle giyinmiş iyi etmemis ama sen de bakmazsan problem kalmaz sen kendinden sorumlusun o insanın ne giydiğinden değil Allah bilir her insanı belkı normalde kapalı giyinen ama o gun onu giymek zorunda kalmıstır ya da gercekten oyle acık giyinen acık biridir hos karsılamam ben de taytı ama ben bakmam ben benden sorumluyum baskasının acıklıgından ya da kapalılıgından degıl göz benım kendımı bozmam istemezsem bozmam

0|0
    0|0
  • ben çırılçıplak bile olsam tacize ya da tecavüze hakkın yok unutma tecavuz bir bedene girmek değil bir ruha girmektir, nihat doğan mantığın batsın

0|0
    0|0
  • Malesef hemcinslerim konu olsa yazdıklarının bazıları çok doğru. tecavüzle ilgili belirttiklerin dışında tabi

0|0
    0|0
  • kendi için giyiniyo sen içinmi giyiniyuo saIak herboku kendi üstünüze alınıyosun dar giyiyosa dar giyiyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu kadar yazıdan bunu anladıysan sende bir sorun var kardeşim

• sisto haklisin taciz ve tecavüz disinda

0|0
    0|0
  • Yo sacma tepkiler vermem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ruhu sibel kekili ornek aldigi kisinin cok baska birisi olanlarin dengesiz cikisi

0|0
    0|0
  • Vermıyolar bana :Dd

0|0
    0|0
  • Kiz ciplak gezsede senin ona taciz etme hakkin yok.

0|0
    0|0
  • kadinlar hep haklı dstm :) bir dava acarsa tacizden sana hic sormazlar direk 6 ay

0|0
    0|0
  • Ahaha güldürdün.😂Ego kasıyor işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...