Bıktım artık hayattan😪 ?

Arkadaslar ben 19 yasima gircem, boyum cok kisa 1.68cm 9. siniftan beri uzamadim zayifim da 😞 Denemedigim naneneler kalmadi ibrahim saracoglundan tutta da barfikse 10 dk asılı kalmaya kadar esneme hareketlerinden tutta namaza dualara kadar ,2 yil once doktor kemige bakti rahat 1,73 olcan kilo al dedi , ama hala ayniyim , genetiksel en az174 olmam lazim baba tarafi uzun ana tarafi kisa, universiye geccem oyle ozguvenim eksikki lise hayatim hep bunlara kafa takmakla gecti, hic biseye zaman ayirmadigimdan herkesin normal konusmalarindan dahi anlamiyom bildiginiz mal kaldim yani sizce ne yapayim?😞

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya bence üzülmene gerek yok zaten çok uzun bir boy ortalamasına sahip değiliz kızlar da kısa kendine göre birini bulursun

0|0
    0|0
    • 3ay

Kız sıkıntı degil cok dez avantajlarim var arkadas ortamindan tutta yolda yurumeye kadar

• 3ay

Hem o hemde umursanmiyon sonra omuz vursan arkani donemezsin seni uzerine dogru yururler sen carpismamaya dikkat edersin mesele arkadaslar sokakta sakalassada bana carpmasinlar diye kenardan giderim adam istemeyirek de olsa carpsa iki seksen uzarim orda kendimi kassam bile uzerimden tir gecmis gibi oluyom

• 3ay

Üzüldüm ve bende kısayım bu kadar takıntı yapmamak lazım bence ne hissettiğini anlayabiliyorum

En İyi Erkek Görüşü

• bende 1.68 im boyumdan memnunum

0|0
    0|0
    • 3ay

Oyle diyon ama benim derdim cok dostum omzuma yetisemiyen adamlarin omzuna yetisemiyom, bunlar nasil koyuyor adama bir bilsen sana arkadaslarin kasila kasila ustten bakmasi bide

• 3ay

valla bana hic koymuyor bende cuce kaliyorum cogu kisinin yaninda ama umrumda degil benim karizmam boyumun kisaligini ortuyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Universitede herkes 190 değil merak etme.

0|0
    0|0
    • 3ay

Oyle diyon ama o kadar cabalamalarima ragmen olmamasi beni uzuyor bide tam 3 yil kafaya taktim bunlarla ugrasmaktan ne mizahtan anlarim nede insanlara birsey sormaktan bildigin malim yani

• 3ay

Of ne takiyorsun ya unide sap cok 😅😅

Erkekler Ne Diyor 1

• Oyle ya da böyle o bedeni taşıyacaksın o yüzden fazla takma

0|0
    0|0
    • 3ay

Keske tas olsaydim bildigin sokakta tas

• 3ay

Tek bunlar da degil ki babamda yok mesela onu bile detrtten saymiyom hic daha ne hastaliklar var nedeyim en cok istedigim sey uzun olmakti hic yoktansa bana guc ve ozguven verir daha mutlu olmami saglar diyodum ama s. kym ben boyle isi

• 3ay

Sabırlar dilerim kardeş

Yükleniyor...