İlk defa kızın biri selam verdi onuda yanlışlıkla vermiş ya :( ?

Sabah durakta bekliyordum yanımdan kızın biri günaydın dün naptınız dedi kıza dönünce pardon başkasıyla karıştırdım dedi gitti. Ama güzel kızdı ya keşke bişey diyeydim bende uyku sersemi arkasından baktım öyle hiç sevgilim olmadı ya yine canım sıkıldı şimdi napıyım ben sevgilim olur mu ki ilerde :( ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim hic sevgilin olmadiysa sendede cekingenlik var galiba bendede vardi. Bir kac defa psikiyatriye gittim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Ekstra bir çaba göstermedikçe yalnız kalmak için, insanları kendinden uzak tutmak için, kimse yalnız kalmaz. İllaki bir gün birisi seni bulur, o gün geldiğinde de kalbinin sınırlarını zorla sevme konusunda, çok güzel duygudur kendisi. Sağlıcakla kal dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...