Yardım edinnn kankam gidiyo elimdennn?

Öncelikle arkadaşlar size en başından anlatıyorum biz çok iyi aradaş deyildik açıkçası eski okuldayken ama annelerimiz çok fazla görüşüyo ben. çok sevilen birisiydim herkes beni seviyodu ama onu sevmiyolardı sebebini bilmiyorum biz oyun oynarken o sadece camın yanında bizi izliyodu kaç kere söylemiştim oysaki sende gel oyna diye ama nafile hiç oynamadı son zamanlara doğru yeni okul bakmaya başladı annemiz ve buldular kolejde okuyacaktık artık ve çok mutlu olmuştuk en başlarda iki arkadaş edindik ve zaman ilerledi kankam dediğim kişi ikisiylede süper ama beni yokmuş gibi görüyolar beni nedense hiç sevmediler köleleri gibi kullandılar bunu getir onu getir bende aramız bozulmasın diye mecburi yaptım ama zaman ilerledikçe bu durumdan rahatsız oldum adımı yalancı çıkarttılar önce sonra beni sınıfın içinde rezil ettiller beni hiç sevmediler anlıyıcağnız her akşam inanki eski okuluma gidim diye dua ediyorum annemle konuştum ama iZin vermedi inankı ben her gece ağlayarak uyuyorum bu kadar mutluyken nolabilir kiii bişey yapın lütfen

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...