Annem tokat attı?

Annemle şu günlerde sık sık tartışır olduk. Sürekli evin içinde bağırıp duruyor ev dağınık diye. Bazen bulaşıkları yıkarım bazen evi süpürürüm felan. Bazen de canım sıkılıyor bıkıyorum ben de yapmıyorum. Bu sefer de azarlayıp duruyor. Yapınca bir övgüler yapmayınca da bağırıp çağırıyor. Ben de geçen gün sinirliydim iki yüzlü dedim. Geldi tokat attı bana. Babama söyledi felan. Daha sonra dedi ne iki yüzlülüğümu gordun. Bazen gerçekten defolup gitmek istiyorum bu evden ama az kaldı. Şu kaç gündür konuşmuyoruz ama benim psikolojim bozuldu ya. Zaten 3 aydır evdeyim. 3 aydır aynı şeyler. Bazen nefret ediyorum ondan. Sizce haksız mıyım ya?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ilk. defami tokat atiyor peki annen? Arada okadar olur, ben 22 yasindayim bu sene bile iki kere tokat yefim annemden sen dusun yani, butun anneler ayni galiba :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın. Aile içi şiddete her koşulda hayır!

0|0
    0|0
  • haksızsın. 1 tokat atmış ne var bunda?

0|0
    0|0
  • Menemopz Zaman'ı olabilir anlayışlı ol

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler aile içinde zamanla düzelir sıkma canını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olur öyle seyler. duzelir

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ben iş yapmadigimda soyleniyor. İs yapinca da canım cicim. Bnde biseye sinirlenmistim iki yüzlü dedim. Abim onca laf eder kendisine bisey demez bana geldi hemen tokat atti. Bıktım artik valla ya. Zaten kızım diye dışarıda çıkarmıyorlar. Can sıkıntısından bunaldım. Bezdim artık. Üniversiteyi kazanınca inşallah kurtulurum.

• Aynısını yaşıyorum ne eksik ne fazla, dayanacaz napak

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya üniversiteyi kazanıp gitmek tek kuruluşum. Mal gibi yaşıyorum aynı. Dışarıda çıkamıyorum tek başıma. Babam tek izin vermiyor. 3 aydır evdeyim bezdim artık.

• 3ay

@utopiaa senin gibi akıl fukaraları bilip bilmeden konuşursunuz. Siz bizim yasadiklarimizi yaşamıyorsunuz!!!

• 3ay

Bak işte terbiye bile yok sende annen 1 tokat vurmakla az bile yapmış.

• Bütün anneler mi aynı yaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...