Böyle baba ve kardeş olur mu?

Ablamın ilerisi için aldığı bileziği evde kayboldu. Eve giren çıkan yok hırsız kesinlikle değil bulunması zor bir yerde çünkü. Akşam annem babama söyleyince babam önce bir şey demedi daha sonra ise bazı zamanlarda abim biz yokken eve gelip dinlendiği için direkt ondan şüphelendi ama böyle bir şey imkansız ablam da olabilir dedi ama benle annemin aklına yatmıyor çok saçma yani insanın çocuğundan şüphelenmesi ki yaşını başını almış zaten müdür yardımcısı abim. Çok üzgünüm hala bulunamadı bilezik babam da direkt söyliycem dedi eğer abime söylerse ve cidden o yapmamışsa (ki yapmamıştır ben inanmıyorum) çok fena ara bozulacak. Sözümde dikkate alınmıyor bilmiyorum çok kötüyüm..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koyduğu yeri kimler biliyor peki? Bir de çok zor bir itham bu. Baban 40 kez düşünmeli de öyle karar vermeli.

1|0
    0|0
    • 3ay

Koyulduğu yeri annem babam ve ablam biliyor ben bile bilmiyorum bu koyulan yeri daha önceki evde de kullanıyorlarmış yine o zaman abim biliyormuş onun için direkt bu geldi akıllarına ki abimin öyle bir bilezikten bile haberi yok

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben aldım de

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Inşallah bulunur en yakın zamanda demeye gerek kalmaz😔

1|0
    0|0
Yükleniyor...