Sizce bir kızla tanışmak istemenin neresi yavşamak oluyor?

Aklıma geldi böyle bir soru instagramdan merhaba yazarsın yavşamak olur faceden merhaba yazarsın yavşamak olur KS :D den merhaba yazarsın yavşamak olur neden tanışmak için merhaba veya selam yazmak yavşamak oluyor şu yavşamak deyiminden türk kızları kurtulsa iyi olacak gibi çünkü yavşamak bana göre güzel olduğunu abartarak değişik iltifatlar ile söylemeye denir diye biliyorum?

0|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Kurunun yanında yaş da yanabiliyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sakalla alakalı bir soru sormuştum profilimde de ilk defa kirli sakal bıraktığım fotom. Ana sayfada ise 5 6 senedir olduğum hafif uzun saç keçi sakal ve uzun felleriim vardı. Kız profilde ki senden çok iyi kesme dedi. Saol o benim ama sağdaki fotoda ki halimi daha çok seviyorum dedim mk yok tamam havalanma hemen popon kalkmasın falan hangi mkdumun ergenleri bu kızları bu hale getiriyor anlamadım yolda görsem selamını almam hemen havalanma diyor :D Tipini zittim hep abaza erkekler yüzünden oldu bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çünkü biz kızlara göre sanaldan konuşmak çok boş bir şey

0|0
    0|0
    • 3ay

Banada boş geliyor merak etme karşı tarafdaki insan ilgi duyunca tanışmak istiyor merak ediyor o an boş gelmiyor sadece erkek değil kızlarda yapıyor bunu merak etme.

• 3ay

Ben yapmadığım için bilemiycem şahsen ben bu durumu yavşamak olarak değilde basitlik olarak görüyorum bu yüzden sanaldan kimseyle tanismam ayrıca sonu yok bu işlerin

• Öyle düşünenlere sormalı : )

0|0
    0|0
  • Yavşamak evet

0|0
    0|0
  • Saçmalığa

0|0
    0|0
  • direk tanışmak istersen yavsamak olur bizce. ama bir bahaneyle tanisirsin o ayrı.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne yani bunu avrupada bir kıza tanışmak istediğini söyle gayet normal karşılar ve tanışır arkadaş anlamda olduğunu düşünür yani illa bir erkek bir kıza sevgili olmak için mi tanışabilir? bitmezsiniz.

• 3ay

İzmir beyfendisi Avrupa'da ve Amerika'da dediğin doğru İzmir de biraz modern bir şehir geri kalanı bizim ülkenin yeterince anlayışını ve modern değil normal bir durum doğru değil yanlış ama normsl

• 3ay

Sizinde bu anlayışınızı değiştirmeniz gerek.

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu acidan dusun senden once 500 abaza bir sekilde yaklasmaya calistigi icin savunma mekanizmasi olusmus kizlarda onlarada hak vermek gerek.

1|0
    0|0
  • Yavsamak olmaz ki bu

0|0
    0|0
  • Merhaba yazarsan öyle derler 😃

0|0
    0|0
  • Aynen selam veriyosun sapik diyolar?

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.