İnsanlarla iletişim kopukluğu yaşıyorum, fikir önerebilecek olanlar var mı?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır sitenizi takip edip benim gibi bahtsız arkadaşların haykırışlarını dinliyordum artık iyice kafayı yediğimden bir hesap açıp aranıza katıldım umarım görüşleriniz can sıkıntıma yardımcı olur :( Gerçekten nereden başlayacağımı bilmiyorum bana sorarsanız gayet aklı başında bir genç adamım ancak ne ailemden ne arkadaşlarımdan ne de sevdiğim kızdan hayır gördüm. Babamı hiç tanımadım ben küçükken annemi terketmiş, annem ise ben kendimi bildim bileli sorunlu bir kadındı babamdan sonra böyle oldu herhalde bilmiyorum ama hep beni suçlayarak büyüttü bu yaşıma kadar. Her ne olursa olsun onun yanında olmaya çalıştıkça itti beni ancak ben ona karşı kötü olamadım denediysem de ne de olsa annemdi, sahip olduğum tek kişiydi, gitti afedersiniz şerefsizin biriyle evlendi adam sürekli annemi aldatıyordu bir gün buna şahit oldum ve anneme söyledim bana inanmak yerine ona inandı bu da yetmezmiş gibi adamdan dayak yedim çok sinirlenmiştim olanlara bende adama bir tokat patlattım valide hanım hemen çığlığı bastı demediği lafı bırakmadı neticede evden kovuldum. Bir yerde çalışıyordum zaten part time olarak okulla birlikte işi yürütüp kimseye yük olmadan harçlığımı çıkartıyordum evden kovulmak çok sıkıntı değil bir şekilde halledilir kalacak yer ama olanlar beni çok yıprattı annem benimle artık görüşmek istemediğini söyledi, bir kere bile sorgulamadan ona inandı. Zaten baban da senin yüzünden gitti sen benim mutlu olmamı istemiyorsun hayatımda bir tek sen mi olacaksın asalak gibi yapıştın yakama dedi ve daha söylemeye utandığım bir çok şey... Bir anne nasıl böyle yapar onun bana yapması gereken anneliği ben ona yapıyorum sanki, omuzumdaki yükün farkında olmayışı bir yana yüküme yük katıyor.. Bana babamla ilgili de bir şey anlatmıyor ben başkasının evladı mıyım acaba anlamıyorum ki. Böyle bir hikayem varken insanlara da güvenemiyorum sorun yaşıyorum sürekli çünkü herkes, istinasız herkes yalan söylüyor, bir şeyleri gizliyor. Peki ben böyle ne yapacağım?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• DNA testi ile başlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Annem çıkmadı diyelim ki gerçek annemi de buldum şansa yaşadıklarımı geri getirebilecek mi?

• 3ay

Zararın neresinden dönersen kârdır. Virüs tüm vücuda yayılmadan bir bacağını kaybetmeyi göze alacaksın. Terazinin bir tarafında ölüm bir tarafında sakat kalmak var. Hangisini tercih edersin?

• 3ay

Sen de haklısın abim de bu durumda polyannayı oynamak zor oluyor :)

Yükleniyor...